Administrátor, 24. 10. 2017

Přehled kroužků ve školním roce 2018/2019


Ve školním roce 2018/2019 probíhají na našem gymnáziu následující zájmové kroužky: Dramatický kroužek, kroužek ICT, kroužek španělštiny, kroužek francouzštiny, výtvarný kroužek, kroužek latiny, biologický kroužek, dva kroužky florbalu, chemický kroužek, kroužek grafického designu a kroužek fyziky pro mediky.

 Název kroužku:

Den

Čas

Místnost

Vyučující

 Kroužek ICT

pondělí

7:50 - 8:35

č. 112

PaedDr. V. Hůla

 Výtvarný kroužek

středa

14:10 - 16:00

č. 219

Mgr. D. Blažek

 Kroužek latiny zdravotnické - začátečníci

čtvrtek

7:00 - 7:45

č. 116

Mgr. M. Syrovátková

 Kroužek latiny klasické - pokročilí

pátek 7:00 - 7:45 č. 116 Mgr. M. Syrovátková

 Sportovní hry I. - florbal - mladší

středa

13:20 - 14:05

č. 010

Mgr. E. Dux

 Sportovní hry II. - florbal - starší

středa

14:10 - 14:55

č. 010

Mgr. E. Dux

 Kroužek francouzštiny

středa

7:00 - 7:45

č. 115

Mgr. R. Rédlová

 Kroužek biologický

pátek

13:30 - 15:00

č. 103 a 106

Mgr. R. Parkmanová

 Fyzikální kroužek

středa

14:10 - 14:55

č. 212

Mgr. V. Delong

 Volejbal

úterý

16:00 -17:30

č. 010  Mgr. Z. Skysláková

 

                                  




Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
20.-25.
LED
Lyžařský kurz C2A, C2B
22.
LED
Gaudeamus Praha
23.
LED
Krajské kolo FO kat. A
23.
LED
Okresní kolo olympiády ANJ O1-O4
23.
LED
Poleletní pedagogická rada
24.
LED
KMD: Otec (Divadlo Rokoko)
28.
LED
Okresní kolo olympiády CJL SŠ
28.
LED
Cyklus přednášek
29.
LED
Okresní kolo olympiády CJL ZŠ
29.
LED
Školní kolo olympiády v NEJ kategorie I B (8:00 - 10:00)
29.
LED
Školní kolo olympiády v NEJ kategorie II B (10:00 - 12:00)
29.
LED
Školní kolo Matematické olympiády kat. B, C
30.
LED
Okresní kolo olympiády MAT Z9
30.
LED
Školní kolo olympiády v NEJ kategorie III B (8:00 - 10:00)
1.
ÚNO
Maturitní ples C4A
1.
ÚNO
Pololetní prázdniny
4.
ÚNO
Školní kolo olympiády v ANJ kategorie SŠ
5.
ÚNO
Okresní kolo olympiády v NEJ kategorie III B (8:00 - 12:00)
6.
ÚNO
Okresní kolo olympiády v NEJ kategorie II B (8:00 - 12:00)
8.
ÚNO
Maturitní ples O8
10.-15.
ÚNO
Lyžařský kurz O6, O3
11.
ÚNO
Okresní kolo olympiády ANJ SŠ
15.
ÚNO
Maturitní ples C4B