Ing. Kamil Březina, 22. 01. 2014

Akce uspořádané v rámci předmětu chemie v roce 2013

V uplynulém kalendářním roce 2013 připravila naše škola pro studenty mnoho úspěšných aktivit z výše uvedeného předmětu, konkrétně:

  • květen 2013: bezplatná exkurze do sklárny Rückl Crystal v Nižboru ve spolupráci s VŠCHT Praha – nynější třída C3A
  • květen 2013: krajské kolo Chemické olympiády kategorie B, úspěšná reprezentace naší školy – Anna Horáčková a Tung Anh Duong (oba nyní ve třídě O8), Tereza Šváchová (nyní ve třídě C4B)
  • červen 2013: předávání Uznání za chemii za vynikající studijní výsledky – nynější třídy O3, O4, C3A, O8, C4B
  • srpen 2013:  bezplatný týdenní letní tábor VŠCHT Praha pro nadané studenty nižších gymnázií – Petr Palivec a Borek Požár (oba nyní ve třídě O4)
  • srpen 2013: bezplatná třídenní Letní škola na VŠCHT Praha pro pedagogy a nadané středoškolské studenty – Anna Horáčková a Michaela Podestátová (obě nyní ve třídě O8), Markéta Korcinová a Tereza Šváchová (obě nyní ve třídě C4B)
  • září 2013:  bezplatná exkurze do čistírny odpadních vod v Rakovníku – třída C3A
  • říjen 2013: Hodiny moderní chemie zdarma prezentované lektorkami VŠCHT Praha – třídy O5, C1A, C1B, C3A, O8, C4B
  • listopad 2013: bezplatná exkurze do Škody Auto v Mladé Boleslavi a do Neratovic (ukázka autobusu na hybridní pohon) ve spolupráci s VŠCHT Praha – třídy O8, C4B
  • prosinec 2013: I. Vědecká chemická konference pořádaná zdarma ve spolupráci s VŠCHT Praha na téma Kvalita potravin a zdravá výživa – třídy O7, C3A, C3B, O8, C4A, C4B
  • prosinec 2013: udělování Cen za chemii a Uznání za chemii nejlepším studentům maturitních ročníků – Ceny ve třídě O8: Tung Anh Duong, Anna Horáčková, Michaela Podestátová, Ceny ve třídě C4B: Markéta Korcinová, Kateřina Seidlová, Tereza Šváchová, Uznání ve třídě O8: Lada Bobáková, Šárka Hejdová, Adéla Kotková, Veronika Škrlová.

 Kamil Březina

 

 

 



Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
28.
KVĚ
Neviditelná výstava (C3A))
29.
KVĚ
Zdravotní školení (O6)
29.
KVĚ
Chemická konference s Přírodovědeckou fakultou
29.
KVĚ
Okresní kolo Pythagoriády
30.
KVĚ
Náhradní termín obhajob ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
30.
KVĚ
Předávání maturitních vysvědčení
31.
KVĚ
Deadline pro druhé konzultace ročníkových prací (C2A, C2B, O6)
31.
KVĚ
Národní park České Švýcarsko (C3AB)
5.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (CŠ
5.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (C3B)
6.-8.
ČVN
Krušné hory (C3A)
7.
ČVN
Karlštejnsko (C2B, O5)
13.
ČVN
Schůzky rodičů budoucích prvních ročníků
25.
ČVN
Závěrečná klasifikační porada (14:00)
27.
ČVN
Kostelec (C2A, C3A)