Mgr. Ervín Dux, 01. 12. 2016

Opět dvakrát druhá příčka!

V posledních listopadových dnech se uskutečnil v tělocvičnách 1. a 3. ZŠ Rakovník Okresní turnaj ve florbale pro kategorii III. mladších žáků a žákyň. Družstvu chlapců i dívek se podařilo po nelehkých bojích postoupit ze základních skupin a zajistit si tak účast ve finále.Dívky ho odehrály v ten samý den jako kvalifikaci a skončily celkově na krásném druhém místě.

Chlapci si museli den počkat a vyrazit do nedalekého Nového Strašecí, kde v Hale BIOS podstoupili rozhodující boje. Do prvního zápasu nastoupili sebevědomě a nad soupeřem ze 3. ZŠ vyhráli 2:0. V druhém zápase proti domácímu celku  už v duchu slavili vítězství, ale přišla studená sprcha v podobě vyrovnávacího gólu na 2:2, což byl i konečný výsledek tohoto zápasu. V posledním zápase jsme si dlouho drželi náskok o jednu branku, ale v druhé půli se dostavila únava a tlak silného soupeře, který jsme již nedokázali zastavit. Konečné skóre tak bylo 1:4. I přes tuto prohru se ale chlapci umístili v konečném pořadí též druzí, což je skvělý výsledek.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Výsledkové listiny: CHLAPCI, DÍVKY.


Sestava chlapci (zleva nahoře ):  Soukup M., Trejbal J., Láska V., Pavlík J., Váhala J., Klaban J., Tran R., Lochovský J., Jasanský P.


Sestava dívky (zleva nahoře): Peterková E., Šváchová V., Vaněčková B., Přibíková V.,  Krumniklová V., Šindlerová K., Bašová K., Titelbachová A., Lédlová V., Olivová M.Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
28.
KVĚ
Neviditelná výstava (C3A))
29.
KVĚ
Zdravotní školení (O6)
29.
KVĚ
Chemická konference s Přírodovědeckou fakultou
29.
KVĚ
Okresní kolo Pythagoriády
30.
KVĚ
Náhradní termín obhajob ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
30.
KVĚ
Předávání maturitních vysvědčení
31.
KVĚ
Deadline pro druhé konzultace ročníkových prací (C2A, C2B, O6)
31.
KVĚ
Národní park České Švýcarsko (C3AB)
5.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (CŠ
5.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (C3B)
6.-8.
ČVN
Krušné hory (C3A)
7.
ČVN
Karlštejnsko (C2B, O5)
13.
ČVN
Schůzky rodičů budoucích prvních ročníků
25.
ČVN
Závěrečná klasifikační porada (14:00)
27.
ČVN
Kostelec (C2A, C3A)