Mgr. Ivana Brabcová, 22. 12. 2016

Neviditelná výstava

Začátkem prosince se naše třída O2 vypravila na Neviditelnou výstavu v Praze. Výlet začal na vlakovém nádraží v Rakovníku, odkud jsme se v 7:22 vydali vlakem do Prahy. Z Masarykova nádraží v Praze jsme se vydali na Novoměstskou radnici a zde jsme navštívili Neviditelnou výstavu.

Na výstavě jsme si nejprve mohli vyzkoušet, jaké je to být slepý, a poté jsme to i zažili. Po přibližně sedmi lidech jsme kráčeli v místnostech zcela bez světla a vše jsme tak objevovali pomocí hmatu a částečně sluchu. K tomu nás doprovázela průvodkyně, která nám říkala, kde jsme, kam máme jít a co máme hledat. S její pomocí jsme navštívili různá místa a prostředí. Nakonec nás zavedla do baru, kde jsme si mohli poslepu objednat a vypít náš nápoj. Pocity z této zajímavé výstavy byly smíšené. Někdo se ve tmě bál, někomu se chvílemi motala hlava, ale většina byla zcela ohromena.

Po skončení výstavy jsme došli na Náměstí republiky a tam do obchodního centra Palladium, kde jsme si dali velký oběd, po kterém zbyl jen prázdný kyblík z KFC. Poté, co jsme na náměstí navštívili několik vánočně sladěných krámků, začal se výlet chýlit ke konci. A jak to vše začalo, tak to vše skončilo. Vrátili jsme se na Masarykovo nádraží a vlakem odcestovali zpátky domů. Pro některé bylo velkým plusem to, že jsme celý výlet chytali pokémony a bylo jich opravdu moc. Výlet se nám všem moc líbil a jsme za něj rádi.

Petr Jasanský za O2


FOTOGALERIE

Neviditelná výstava


 Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
18.
PRO
Exkurze do Muzea hygieny (O3)
18.
PRO
Planeta Země (10:45 - 12:25)
19.
PRO
Exkurze Praha (O4)
19.
PRO
Vánoce s fyzikou na FEL ČVUT
21.
PRO
Sami sobě
24.
PRO
Štědrý den
25.
PRO
První svátek vánoční
26.
PRO
Druhý svátek vánoční
1.
LED
Nový rok
3.
LED
První školní den v novém roce