Mgr. Helena Byrtusová, 03. 05. 2017

Pozvánka a přihláška do Klubu mladých diváků - poslední volné místo!

Klub mladých diváků (KMD) úspěšně působí na našem gymnáziu již několik let. Studentům, kteří se do KMD přihlásí, je umožněno zpravidla jedenkrát do měsíce navštívit jedno z pražských divadelních představení podle aktuální nabídky. Celkem se jedná o šest představení během jednoho školního roku.

V minulých letech jsme tak měli možnost shlédnout mnoho úspěšných večerních představení, např. Rain Man nebo Přelet nad kukaččím hnízdem v Divadle pod Palmovkou, Růže pro Algernon v Divadle v Celetné, Obchodník s deštěm v Divadle Na Prádle, Její pastorkyňa (s Dagmar Havlovou), Amadeus nebo Donaha! v Divadle na Vinohradech, Audience u královny ve Stavovském divadle, muzikály Fantom opery v GoJa Music Hall, Carmen a Aida (s Lucií Bílou) v Hudebním divadle Karlín, Kleopatra (s Monikou Absolonovou) v Divadle Broadway, Lucrezia Borgia (s Bárou Basikovou) v Divadle Hybernia a Flashdance ve Státní opeře, Malá vánoční povídka v Divadle v Dlouhé, Cyrano z Bergeracu a Naši furianti v Národním divadle, Šumař na střeše a My Fair Lady v Divadle Na Fidlovačce, Želary nebo Kdo se bojí Virginie Woolfové? (s Veronikou Kubařovou) v Divadle Rokoko, Zlomatka v Divadle V Řeznické, Hamlet ve Švandově divadle, Drama v kostce ve Studiu Ypsilon nebo Jana Eyrová a Sen čarovné noci v Divadle ABC.

Velmi nás potěšilo, že se KMD setkal s velkým zájmem studentů, a rády bychom vyzvaly současné i budoucí studenty gymnázia, aby se stali členy KMD i v příštím školním roce. Předplatné 1.260 zahrnuje cenu divadelních vstupenek a autobusovou smluvní dopravu, pro rezervaci místa na školní rok 2017/2018 vybíráme zálohu 400 Kč. Neváhejte, počet míst je omezen a zájem každoročně převyšuje kapacitu.

Martina Voříšková, Helena Byrtusová a Jitka Knorová


Přihlášku naleznete zde (popř. si ji můžete vyzvednout v kab. ​215 či vzít z nástěnky vedle auly).

Pokud máte zájem jezdit ve školním roce 2017​/18 s námi do divadla, stačí jen přinést podepsanou přihlášku se zálohou 400 Kč do kab. 215​ ( ​PaedDr. Jitka Knorová), a to vždy v pondělí, středu nebo pátek o velkou přestávku.


 Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
23.-24.
DUB
Republikové finále ve florbale SŠ
24.
DUB
Krajská přehlídka SOČ
24.
DUB
Pohár Josefa Masopusta
25.
DUB
Klasifikační porada pro 4. ročníky
25.
DUB
Krajské kolo FO (kat. B, C, D)
27.
DUB
Poslední zvonění
30.
DUB
Ředitelské volno
7.
KVĚ
Ředitelské volno