Mgr. Táňa Holubová, 20. 03. 2017

Výsledky Matematického klokana 2017

Přinášíme vám přehled nejlepších řešitelů Matematického klokana, který se uskutečnil v pátek 17. 3. 2017 nejen na naší škole, ale i v mnoha dalších školách na celém kontinentu. Blahopřejeme uvedeným studentům k pěkným výsledkům a i všem ostatním děkujeme za účast.

kategorie: BENJAMÍN
celkový počet řešitelů: 55
  10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body
1. Anna Rajská O2 115
2. Klára Voříšková O2 114
3. Jonáš Fišer O2 103
4. Václav Láska O1 91
5. - 6. Barbora Polcarová O2 90
5. - 6. Jiří Žák O1 90
7. Veronika Přibíková O2 89
8. - 9. Nicole Jarošová O1 88
8. - 9. Antonín Svoboda O1 88
10. Veronika Lédlová O2 86

 

kategorie: KADET
celkový počet řešitelů: 48
  10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body
1. Vilém Gutvald O4 98
2. Michal Vaňata O4 92
3. Jan Doležal O3 87
4. Emma Kodyšová O3 82
5.  Kateřina Jirkovská O3 78
6. Lukáš Hocek O4 73
7. Alena Jerijová O4 72
8. KateřinaValentová O3 70
9. Štěpán Klaban O3 68
10. Michaela Jirkovská O4 65

 

kategorie: JUNIOR
celkový počet řešitelů: 35
  10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body
1. David Vondráček C2A 78
2. Jiří Vlček O6 74
3. Jiří Zelenka C1A 65
4. - 6. Eva Kšírová O5 59
4. - 6. Karolína Prokšová C2B 59
4. - 6. Emílie Spurná O6 59
7. Jana Řeháková C1A 58
8.  Matyáš Maňur O5 55
9. Klára Fraňková O5 54
10. Roman Jaroš C2B 52

 

kategorie: STUDENT
celkový počet řešitelů: 22
  10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body
1. Michaela Polánková C3A 75
2. Josef Kubička C4B 71
3. - 4. David Bláha O7 64
3. - 4. Michaela Volfová O7 64
5. Michal Letmajer C4B 57
6. Tomáš Klíma O7 55
7. - 8. Jiří Froněk C4B 54
7. - 8. Aneta Laštovičková O7 54
9. Jana Pokorná C3B 53
10. Ondřej Škaloud C4A 51

 


FOTOGALERIE

Matematický klokan




Copyright 1833-2017 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
20.
LIS
Exkurze ČVUT - jaderný reaktor (O8)
21.
LIS
Přehlídka škol v KC (8:30-16:30)
21.
LIS
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR (C2A)
28.
LIS
Krajské kolo pIšQworek
29.
LIS
Den otevřených dveří GZWR (15:00 - 17:00)
29.
LIS
Fyziklání online (od 17:00)
29.
LIS
Olympiáda z CJL - školní kolo (10:45 - 13:15)
30.
LIS
Deadline soutěže Novoročenka školy
1.
PRO
Deadline pro první konzultace ročníkových prací (C2A, C2B, O6)
1.
PRO
Deadline pro přihlášky k maturitní zkoušce (C4AB, O8)
8.
PRO
Deadline pro čtvrté konzultace ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
12.
PRO
Planeta Země - Brazílie, vášnivé srdce Jižní Ameriky 10:45 - 12:25
12.
PRO
Finanční gramotnost 10:45-11:30 (C4B)
12.
PRO
Finanční gramotnost 11:40-11:25 (C4A)
13.
PRO
Zasedání školního parlamentu (o velkou přestávku v ředitelně)
14.
PRO
Deadline pro odevzdání ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
14.
PRO
Beseda s reportéry ČT
15.
PRO
Finanční gramotnost 08:45-09:30 (O8)