Mgr. Romana Parkmanová, 08. 06. 2017

Sedmihorky: Den třetí a čtvrtý

Ahoj všichni. Opět se hlásíme z našeho pobytu. Včerejší dopoledne jsme strávili s naším lektorem Vítkem hledáním drahokamů. Některé z nás postihla zlatá horečka, a tak jsme si z výletu přinesli kila kamenů jako suvenýry pro naše rodiče. Povedlo se nám najít a poznat křišťál, jaspis i ametyst. Některé z kamenů jsme měli možnost si vybrousit. Odpoledne jsme se zapotili u hry ponožky a čokoláda. Naštěstí jsme všichni přežili a někteří z nás si navíc pochutnali. Večer jsme zakončili v africkém hudebním stylu. Postupně se každý z nás naučil ovládat africká bonga a na závěr jsme společně zahráli jednoduché i složité rytmy, až nás ruce bolely. Poté proběhl táborák s opékáním vuřtů a bojovkou.

Čtvrtý den zdá se být poněkud kritický (alespoň ve výrazech našich studentů po probdělé noci). Pod dozorem strážných andělů jsme vydřeli kopec do arboreta Bukovina. Zde nás čekal další program v podobě pracovních listů. Protože byl na naše zavazadla pod očima nejspíš děsivý pohled, obdrželi jsme škrabošky, které tu hrůzu zakryly. Poznávat stromy podle hmatu nebyla pro nás dost atraktivní zábava, a tak jsme si ji zpestřili osaháváním spolužáků i spolužaček.

Po obědě se vypravíme na Valdštejn  a večer za poznáváním sov. Zítra nás čeká balení zavazadel, nepříjemný úklid, dohledání ztracených věcí a odjezd domů. Tak ahoj zítra večer v Rakovníku.Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
23.-24.
DUB
Republikové finále ve florbale SŠ
24.
DUB
Krajská přehlídka SOČ
24.
DUB
Pohár Josefa Masopusta
25.
DUB
Klasifikační porada pro 4. ročníky
25.
DUB
Krajské kolo FO (kat. B, C, D)
27.
DUB
Poslední zvonění
30.
DUB
Ředitelské volno
7.
KVĚ
Ředitelské volno