Mgr. Klára Hejdová, 10. 10. 2017

Naše atletky sbíraly cenné zkušenosti na kraji

Krajské kolo 36. ročníku Středoškolského atletického poháru se uskutečnilo v Kolíně. Počasí bohužel příliš nepřálo a závodilo se za deštivého a chladného počasí. I přes náročné podmínky zde byly k vidění krásné sportovní výkony. Velkou oporou našeho družstva byla vynikající atletka Kateřina Mastná, která zaběhla 60 m ve druhém nejlepším čase závodu - 8,03 s /839 b/ a ve skoku dalekém skočila ze všech závodnic nejdále - 523 cm /623 b./

Konkurence byla velká, rozhodčí přísní a nekompromisní. Pro některé naše závodnice byly tyto závody první závodní zkušeností, bojovaly ze všech sil a sbíraly cenné zkušenosti. Pochvalu zaslouží celý tým především za bojovnost, odhodlání a za smysl pro týmovou spolupráci. Děvčata se během závodů podporovala a v družstvu panovala dobrá nálada. Postup do krajského kola a 11. místo je úspěchem. Celkem děvčata získala 6423 b.

Družstvo ve složení: Mastná K., Dykastová K., Vitnerová K., Železná M. Součková A., Mordová A., Volfová E., Vachtlová V., Ťažiarová J., Trešlová N.

Děvčatům patří dík za reprezentaci školy  !!!!!!!!!!!!!!!!!!