Mgr. Martina Voříšková, 12. 10. 2017

Výsledky Přírodovědného klokana

Přinášíme vám výsledky Přírodovědného klokana, který se uskutečnil ve středu 11. 10. 2017 v celé republice, tedy i na naší škole:

Patnáct nejúspěšnějších v kategorii KADET (celkem 56 soutěžících)

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Voříšková Klára

O3

76

2. - 3.

Fischer Jonáš

O3

73

2. - 3.

Polcarová Bára

O3

73

4. - 5.

Přibíková Veronika

O3

66

4. - 5.

Muškát Miloslav

O4

66

6.

Kodyšová Emma

O4

65

7.

Jirkovská Kateřina

O4

63

8.

Doležal Jan

O4

61

9.

Macháčková Laura

O4

59

10. – 11.

Kosová Veronika

O4

58

10. – 11.

Hendrychová Eliška

O4

58

12.

Zajíček Michal

O3

57

13. – 14.

Lochovský Jan

O3

56

13. – 14.

Nováková Marie

O4

56

15.

Zahelová Leontýna

O4

55

 

Patnáct nejúspěšnějších v kategorii JUNIOR (celkem 25 soutěžících)

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Gutvald Vilém

O5

75

2.

Jirásek Radek

C2B

67

3. - 4.

Požár Jarek

O5

59

3. - 4.

Dohnal Boris

O6

59

5. - 6.

Čebišová Michaela

C1A

57

5. - 6.

Janoušek Marek

O5

57

7.

Lenochová Eliška

O5

56

8.

Garnol Matyáš

O5

55

9.

Maňur Matyáš

O6

53

10. - 12.

Valchář Daniel

C1B

52

10. - 12.

Pivoňka Vojtěch

C2B

52

10. - 12.

Zelenka Jiří

C2A

52

13.

Mašek Tadeáš

O5

50

14.

Jaroš Vojtěch

O5

49

15.

Šťástka Petr

C2B

48


Všem soutěžícím děkujeme za účast a uvedeným studentům blahopřejeme. Vaše výsledky budou porovnány s výsledky soutěžících z ostatních škol našeho okresu a nejlepší soutěžící odměněni ;)

EDIT 1, 11, 2017:
Vilém Gutvald zvítězil i v rámci okesního zpracování výsledků!

 



Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
24.
DUB
Otevřená hodina němčiny
25.
DUB
Křivoklátská sovička
26.
DUB
Poslední zvonění
26.
DUB
Předání vysvědčení studentům tříd C4A, C4B a O8
29.
DUB
Krajské kolo Fyzikální olympiády kat. B, C, D (vyšší gymnázium)
29.-30.
DUB
Ředitelské volno
30.
DUB
Krajská přehlídka SOČ (Kutná Hora)
30.
DUB
Krajské kolo Chemické olympiády
1.
KVĚ
Svátek práce
2.
KVĚ
Maturity: Didatické testy MAT, ANJ
3.
KVĚ
Maturity: Didatické testy CJL, NEJ, FRJ, SPA, RUJ
6.
KVĚ
Maturity: Didatický test MAT+
8.
KVĚ
Den osvobození od fašismu
17.
KVĚ
Celostátní kolo Astronomické olympiády
20.-23.
KVĚ
Ústní maturitní zkoušky