Mgr. Ervín Dux, 25. 10. 2017

Okresní kolo ve stolním tenise družstev ZŠ: Děvčata postoupila do kraje!

Sokolovna v Rakovníku byla ve čtvrtek 19. října dějištěm okresního kola ve stolním tenise družstev v kategorii základních škol. Účast byla hojná a konkurence pro naše týmy tudíž vysoká.

Kategorii starších děvčat zcela ovládlo družstvo našich stolních tenistek ve složení V. Lédlová, V. Přibíková a B. Vlčková. Holky si v soubojích nad zelenými stoly vedly po celou dobu turnaje velmi dobře a zaslouženě vybojovaly 1. místo a postup do kraje, který se bude konat 3. listopadu v Pardubicích.

Starší chlapci ve složení J. Trejbal, M. Soukup, Š. Klaban a R. Tran, pak navázali na loňský úspěch a svými výkony si v dramatickém závěru zajistili 3. místo.

Dalšímu, komu se podařilo zabodovat, byl tým mladších chlapců v sestavě J. Chalupa, D. Vlček, Z. Kos, Š Váhala. Ti přesnou hrou a vyrovnanými výkony dosáhli ve své kategorii stříbrné příčky.

Mladším děvčatům – A. Titlbachová, V. Šváchová, E. Loudová, tentokrát štěstí příliš nepřálo, ale věříme, že nasbírali spoustu cenných zkušeností, které jistě zúročí v příštích letech.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

          


FOTOGALERIE

Okresní kolo ve stolním tenise ZŠ


Výsledky:


IV. kategorie – chlapci

IV. chlapci A

2. ZŠ

Křivoklát

Řevničov

1. ZŠ

Body

Sety

 Pořadí

2. ZŠ

 

4:1

2:4

4:0

2

10:5

2.

 Křivoklát

1:4

 

1:4

4:3

1

6:11

3.

Řevničov

4:2

4:1

 

4:1

3

12:4

1.

 1. ZŠ

0:4

3:4

1:4

 

0

4:12

4.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

IV. chlapci B

3. ZŠ

Čistá

GZW

 Body

 Sety

 Pořadí

 3. ZŠ

 

4:0

4:0

2

8:0

1.

 Čistá

0:4

 

0:4

0

0:8

3.

 GZW

0:4

4:0

 

1

4:4

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 Řevničov – GZW 4:0
Semifinále: B1-A2 3. ZŠ – 2. ZŠ  4:1
O 3. místo: GZW – 2. ZŠ 4:1
Finále:  Řevničov – 3. ZŠ 1:4

 


 

III. kategorie – chlapci

III. chlapci

Čistá

1.ZŠ

2. ZŠ

GZW

3. ZŠ

 Body

Sety

Pořadí

 Čistá

 

0:4

1:4

0:4

1:4

0

2:16

5.

 1.ZŠ

4:0

 

4:1

4:1

4:1

4

16:3

1.

 2. ZŠ

4:1

1:4

 

1:4

2:4

1

8:13

4.

 GZW

4:0

1:4

4:1

 

4:0

3

13:5

2.

 3. ZŠ

4:1

1:4

4:2

0:4

 

2

9:11

3.

Pořadí utkání: 2-5, 3-4, 1-2, 5-3, 1-4, 2-3, 4-5, 3-1, 4-2, 5-1

 

 


III. kategorie – dívky

 

III. dívky A

3. ZŠ A

Čistá

GZW

Body

 Sety

Pořadí

 3. ZŠ A

 

3:1

3:1

2

6:2

1.

Čistá

1:3

 

3:1

1

4:4

2.

 GZW

1:3

1:3

 

0

2:6

3.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

III. dívky B

2. ZŠ

1.ZŠ

3. ZŠ B

 Body

 Sety

 Pořadí

2. ZŠ

 

3:0

3:0

2

6:0

1.

 1.ZŠ

0:3

 

3:2

1

3:5

2.

3. ZŠ B

0:3

2:3

 

0

2:6

3.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 3. ZŠ A – 1. ZŠ 3:2
Semifinále: B1-A2 2. ZŠ – Čistá 2:3
O 3. místo:   1. ZŠ – 2. ZŠ  0:3
Finále:     3. ZŠ A – Čistá 3:1

             

 


IV. kategorie – dívky

 

IV. dívky A

3. ZŠ A

Čistá

GZW

 Body

 Sety

 Pořadí

 3. ZŠ A

 

3:0

0:3

1

3:3

2.

 Čistá

0:3

 

0:3

0

0:6

3.

 GZW

3:0

3:0

 

2

6:0

1.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

IV. dívky B

2. ZŠ

1.ZŠ

3. ZŠ B

Body

Sety

 Pořadí

 2. ZŠ

 

0:3

0:3

0

0:6

3.

 1.ZŠ

3:0

 

3:1

2

6:1

1.

3. ZŠ B

3:0

1:3

 

1

4:3

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 GZW – 3. ZŠ B 3:0
Semifinále: B1-A2    1. ZŠ – 3. ZŠ A 1:3
O 3. místo: 3. ZŠ B – 1. ZŠ 0:3
Finále:   GZW – 3. ZŠ A 3:1

                        

        



Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
14.
PRO
Deadline pro odevzdání ročníkové práce (O7, C3AB)
18.
PRO
Exkurze do Muzea hygieny (O3)
18.
PRO
Planeta Země (10:45 - 12:25)
19.
PRO
Exkurze Praha (O4)
19.
PRO
Vánoce s fyzikou na FEL ČVUT
21.
PRO
Sami sobě
24.
PRO
Štědrý den
25.
PRO
První svátek vánoční
26.
PRO
Druhý svátek vánoční
1.
LED
Nový rok
3.
LED
První školní den v novém roce