Mgr. Ervín Dux, 25. 10. 2017

Okresní kolo ve stolním tenise družstev ZŠ: Děvčata postoupila do kraje!

Sokolovna v Rakovníku byla ve čtvrtek 19. října dějištěm okresního kola ve stolním tenise družstev v kategorii základních škol. Účast byla hojná a konkurence pro naše týmy tudíž vysoká.

Kategorii starších děvčat zcela ovládlo družstvo našich stolních tenistek ve složení V. Lédlová, V. Přibíková a B. Vlčková. Holky si v soubojích nad zelenými stoly vedly po celou dobu turnaje velmi dobře a zaslouženě vybojovaly 1. místo a postup do kraje, který se bude konat 3. listopadu v Pardubicích.

Starší chlapci ve složení J. Trejbal, M. Soukup, Š. Klaban a R. Tran, pak navázali na loňský úspěch a svými výkony si v dramatickém závěru zajistili 3. místo.

Dalšímu, komu se podařilo zabodovat, byl tým mladších chlapců v sestavě J. Chalupa, D. Vlček, Z. Kos, Š Váhala. Ti přesnou hrou a vyrovnanými výkony dosáhli ve své kategorii stříbrné příčky.

Mladším děvčatům – A. Titlbachová, V. Šváchová, E. Loudová, tentokrát štěstí příliš nepřálo, ale věříme, že nasbírali spoustu cenných zkušeností, které jistě zúročí v příštích letech.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

          


FOTOGALERIE

Okresní kolo ve stolním tenise ZŠ


Výsledky:


IV. kategorie – chlapci

IV. chlapci A

2. ZŠ

Křivoklát

Řevničov

1. ZŠ

Body

Sety

 Pořadí

2. ZŠ

 

4:1

2:4

4:0

2

10:5

2.

 Křivoklát

1:4

 

1:4

4:3

1

6:11

3.

Řevničov

4:2

4:1

 

4:1

3

12:4

1.

 1. ZŠ

0:4

3:4

1:4

 

0

4:12

4.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

IV. chlapci B

3. ZŠ

Čistá

GZW

 Body

 Sety

 Pořadí

 3. ZŠ

 

4:0

4:0

2

8:0

1.

 Čistá

0:4

 

0:4

0

0:8

3.

 GZW

0:4

4:0

 

1

4:4

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 Řevničov – GZW 4:0
Semifinále: B1-A2 3. ZŠ – 2. ZŠ  4:1
O 3. místo: GZW – 2. ZŠ 4:1
Finále:  Řevničov – 3. ZŠ 1:4

 


 

III. kategorie – chlapci

III. chlapci

Čistá

1.ZŠ

2. ZŠ

GZW

3. ZŠ

 Body

Sety

Pořadí

 Čistá

 

0:4

1:4

0:4

1:4

0

2:16

5.

 1.ZŠ

4:0

 

4:1

4:1

4:1

4

16:3

1.

 2. ZŠ

4:1

1:4

 

1:4

2:4

1

8:13

4.

 GZW

4:0

1:4

4:1

 

4:0

3

13:5

2.

 3. ZŠ

4:1

1:4

4:2

0:4

 

2

9:11

3.

Pořadí utkání: 2-5, 3-4, 1-2, 5-3, 1-4, 2-3, 4-5, 3-1, 4-2, 5-1

 

 


III. kategorie – dívky

 

III. dívky A

3. ZŠ A

Čistá

GZW

Body

 Sety

Pořadí

 3. ZŠ A

 

3:1

3:1

2

6:2

1.

Čistá

1:3

 

3:1

1

4:4

2.

 GZW

1:3

1:3

 

0

2:6

3.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

III. dívky B

2. ZŠ

1.ZŠ

3. ZŠ B

 Body

 Sety

 Pořadí

2. ZŠ

 

3:0

3:0

2

6:0

1.

 1.ZŠ

0:3

 

3:2

1

3:5

2.

3. ZŠ B

0:3

2:3

 

0

2:6

3.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 3. ZŠ A – 1. ZŠ 3:2
Semifinále: B1-A2 2. ZŠ – Čistá 2:3
O 3. místo:   1. ZŠ – 2. ZŠ  0:3
Finále:     3. ZŠ A – Čistá 3:1

             

 


IV. kategorie – dívky

 

IV. dívky A

3. ZŠ A

Čistá

GZW

 Body

 Sety

 Pořadí

 3. ZŠ A

 

3:0

0:3

1

3:3

2.

 Čistá

0:3

 

0:3

0

0:6

3.

 GZW

3:0

3:0

 

2

6:0

1.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

IV. dívky B

2. ZŠ

1.ZŠ

3. ZŠ B

Body

Sety

 Pořadí

 2. ZŠ

 

0:3

0:3

0

0:6

3.

 1.ZŠ

3:0

 

3:1

2

6:1

1.

3. ZŠ B

3:0

1:3

 

1

4:3

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 GZW – 3. ZŠ B 3:0
Semifinále: B1-A2    1. ZŠ – 3. ZŠ A 1:3
O 3. místo: 3. ZŠ B – 1. ZŠ 0:3
Finále:   GZW – 3. ZŠ A 3:1

                        

        



Copyright 1833-2017 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
20.
LIS
Exkurze ČVUT - jaderný reaktor (O8)
21.
LIS
Přehlídka škol v KC (8:30-16:30)
28.
LIS
Krajské kolo pIšQworek
29.
LIS
Den otevřených dveří GZWR (15:00 - 17:00)
29.
LIS
Fyziklání online
30.
LIS
Deadline soutěže Novoročenka školy
1.
PRO
Deadline pro první konzultace ročníkových prací (C2A, C2B, O6)
1.
PRO
Deadline pro přihlášky k maturitní zkoušce (C4AB, O8)
7.
PRO
Jste on-line 07:50 - 08:35 (O1, O2)
7.
PRO
Pohled do zrcadla 08:45 - 09:30 (O3, O4)
7.
PRO
Čas proměn 09:50 - 10:35 (dívky O1)
8.
PRO
Deadline pro čtvrté konzultace ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
12.
PRO
Planeta Země - Brazílie, vášnivé srdce Jižní Ameriky 10:45 - 12:25
13.
PRO
Zasedání školního parlamentu (o velkou přestávku v ředitelně)
14.
PRO
Deadline pro odevzdání ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
14.
PRO
Beseda s reportéry ČT