Mgr. Klára Hejdová, 03. 02. 2018

Naše florbalistky jedou na mistrovství republiky!

Velkého sportovního úspěchu dosáhl tým našich florbalistek ve složení: KATEŘINA JIRKOVSKÁ, ANETA PÁNKOVÁ, VERONIKA KOSOVÁ, JULIE HRUŠKOVÁ, VEROBIKA PŘIBÍKOVÁ, KAROLÍNA BAŠOVÁ, BARBORA SEKYROVÁ, LUCIE PARKMANNOVÁ. Naše děvčata se probojovala přes okresní kolo, krajské kolo a kvalifikaci až do republikového finále, které se uskuteční 19. - 20. 3. 2018 v Praze. Děvčata budou ubytována v Hotelu Best Western Amedia Praha a čeká je nabitý program: slavnostní zahájení, semifinálové a finálové utkání, All Star Game – interaktivní program pro družstva s patrony, slavnostní ukončení. Budeme jim držet palce, aby se jim dařilo !!!!!

Úspěch je obdivuhodný o to víc, že děvčata nastupovala do všech utkání pouze s jednou hráčkou na střídání. Jsou nejen výborné hráčky, které mají skvělou techniku, fyzičku a smysl pro kombinaci, ale hlavně jsou výborná parta. Prokázala obrovskou bojovnost, vůli po vítězství a týmového ducha.


Kateřina Jirkovská o kvalifikaci do republikového finále :

Jedeme na republiku!!
Tentokrát jsme se vydaly na kvalifikaci na republiku do Liberce. Sešly se tam jenom tři týmy, my, Cerekvice nad Bystřicí a Smržovka. V rozlosování se rozhodlo, že budeme hrát druhý a třetí zápas. Jako první jsme hrály s Cerekvicí, se kterou jsme vyhrály 3:1. Další zápas nás čekal se Smržovkou. V tomto zápase jsme také vyhrály a zajistily jsme si tím postup na republiku, která se bude hrát 19. - 20. března v Praze.

Rozdíl mezi krajským kolem a tímto byla jiná hrací doba a jiný počet týmů.

Hrály jsme ve složení:
Lucie Parkmanová, Julie Hrušková, Barbora Sekyrová, Veronika Kosová, Veronika Přibíková, Karolína Bašová a Kateřina Jirkovská.FOTOGALERIE

Florbal - kvalifikace 

 Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
18.
PRO
Exkurze do Muzea hygieny (O3)
18.
PRO
Planeta Země (10:45 - 12:25)
19.
PRO
Exkurze Praha (O4)
19.
PRO
Vánoce s fyzikou na FEL ČVUT
21.
PRO
Sami sobě
24.
PRO
Štědrý den
25.
PRO
První svátek vánoční
26.
PRO
Druhý svátek vánoční
1.
LED
Nový rok
3.
LED
První školní den v novém roce