Mgr. Klára Hejdová, 03. 02. 2018

Naše florbalistky jedou na mistrovství republiky!

Velkého sportovního úspěchu dosáhl tým našich florbalistek ve složení: KATEŘINA JIRKOVSKÁ, ANETA PÁNKOVÁ, VERONIKA KOSOVÁ, JULIE HRUŠKOVÁ, VEROBIKA PŘIBÍKOVÁ, KAROLÍNA BAŠOVÁ, BARBORA SEKYROVÁ, LUCIE PARKMANNOVÁ. Naše děvčata se probojovala přes okresní kolo, krajské kolo a kvalifikaci až do republikového finále, které se uskuteční 19. - 20. 3. 2018 v Praze. Děvčata budou ubytována v Hotelu Best Western Amedia Praha a čeká je nabitý program: slavnostní zahájení, semifinálové a finálové utkání, All Star Game – interaktivní program pro družstva s patrony, slavnostní ukončení. Budeme jim držet palce, aby se jim dařilo !!!!!

Úspěch je obdivuhodný o to víc, že děvčata nastupovala do všech utkání pouze s jednou hráčkou na střídání. Jsou nejen výborné hráčky, které mají skvělou techniku, fyzičku a smysl pro kombinaci, ale hlavně jsou výborná parta. Prokázala obrovskou bojovnost, vůli po vítězství a týmového ducha.


Kateřina Jirkovská o kvalifikaci do republikového finále :

Jedeme na republiku!!
Tentokrát jsme se vydaly na kvalifikaci na republiku do Liberce. Sešly se tam jenom tři týmy, my, Cerekvice nad Bystřicí a Smržovka. V rozlosování se rozhodlo, že budeme hrát druhý a třetí zápas. Jako první jsme hrály s Cerekvicí, se kterou jsme vyhrály 3:1. Další zápas nás čekal se Smržovkou. V tomto zápase jsme také vyhrály a zajistily jsme si tím postup na republiku, která se bude hrát 19. - 20. března v Praze.

Rozdíl mezi krajským kolem a tímto byla jiná hrací doba a jiný počet týmů.

Hrály jsme ve složení:
Lucie Parkmanová, Julie Hrušková, Barbora Sekyrová, Veronika Kosová, Veronika Přibíková, Karolína Bašová a Kateřina Jirkovská.FOTOGALERIE

Florbal - kvalifikace 

 Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
23.-24.
DUB
Republikové finále ve florbale SŠ
24.
DUB
Krajská přehlídka SOČ
24.
DUB
Pohár Josefa Masopusta
25.
DUB
Klasifikační porada pro 4. ročníky
25.
DUB
Krajské kolo FO (kat. B, C, D)
27.
DUB
Poslední zvonění
30.
DUB
Ředitelské volno
7.
KVĚ
Ředitelské volno