Mgr. Táňa Holubová, 21. 03. 2018

Výsledky Matematického klokana 2018

 

Přinášíme vám přehled nejlepších řešitelů Matematického klokana, který se uskutečnil v pátek 16. 3. 2018 nejen na naší škole, ale i v mnoha dalších školách na celém kontinentu. Blahopřejeme uvedeným studentům k pěkným výsledkům a i všem ostatním děkujeme za účast. (Další fotografie naleznete v galerii)

VÝSLEDKY SOUTĚŽE MATEMATICKÝ KLOKAN  2018
kategorie:   BENJAMÍN   kategorie:   KADET
celkový počet řešitelů:   50   celkový počet řešitelů:   49
  10 nejlepších řešitelů         11 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body   Pořadí Jméno Třída Body
1. Václav Láska O2 102   1. Jonáš Fischer O3 84
2. Veronika Koubová O1 100   2. Jan Doležal O4 82
3. Oliver Kodyš O1 97   3. Anna Rajská O3 73
4. Antonín Svoboda O2 93   4. Laura M. Macháčková O4 66
5.  Jiří Frydrych O1 91   5. - 7. Oldřich Kuča O4 64
6. Pavlína Zárybnická O1 90   5. - 7. Veronika Přibíková O3 64
7. Julie Bradáčová O1 88   5. - 7. Klára Voříšková O3 64
8. Nicole Jarošová O2 86   8. - 9. KateřinaValentová O4 63
9. Jáchym Pavlík O2 83   8. - 9. Barbora Vlčková O4 63
10. Anna Křížová O2 82   10.-11. Nikol Bičovská O4 60
          10.-11. Emma Kodyšová O4 60
                 
kategorie:   JUNIOR   kategorie:   STUDENT
celkový počet řešitelů:   37   celkový počet řešitelů:   25
  10 nejlepších řešitelů         10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body   Pořadí Jméno Třída Body
1. Vilém Gutvald O5 100   1. - 2. Petra Sodomková C4A 72
2. Radek Jirásek C2B 71   1. - 2. Michaela Volfová O8 72
3. Anna Toová O6 66   3.  Emilie Spurná O7 66
4.  Michaela Čebišová C1A 65   4. David Vondráček C3A 64
5. Lenka Kraftová C1A 62   5. David Bláha O8 63
6. Martin Benda O6 58   6. Tomáš Fencl O7 56
7. Daniel Valchář C1B 56   7. - 8. Tomáš Klíma O8 55
8.  Adriana Hejdová O5 53   7. - 8. Jana Vukliševičová C3B 55
9. - 10. Tomáš Holeček C1A 51   9. Jan Podestát C4A 54
9. - 10. Jana Řeháková C2A 51   10. Nikola Horníková C4B 52
                 


Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
18.
PRO
Exkurze do Muzea hygieny (O3)
18.
PRO
Planeta Země (10:45 - 12:25)
19.
PRO
Exkurze Praha (O4)
19.
PRO
Vánoce s fyzikou na FEL ČVUT
21.
PRO
Sami sobě
24.
PRO
Štědrý den
25.
PRO
První svátek vánoční
26.
PRO
Druhý svátek vánoční
1.
LED
Nový rok
3.
LED
První školní den v novém roce