Mgr. Helena Byrtusová, 12. 06. 2018

Klub mladých diváků 2018/2019 (nemáme již volná místa)

Klub mladých diváků (KMD) úspěšně působí na našem gymnáziu již několik let. Studentům, kteří se do KMD přihlásí, je umožněno zpravidla jedenkrát do měsíce navštívit jedno z pražských divadelních představení podle aktuální nabídky. Celkem se jedná o šest představení během jednoho školního roku.
V minulých letech jsme tak měli možnost shlédnout mnoho úspěšných večerních představení, např. Rain Man, Králova řeč, Don Chuan nebo Přelet nad kukaččím hnízdem v Divadle pod Palmovkou, Cyrano či Růže pro Algernon v Divadle v Celetné, Její pastorkyňa (s Dagmar Havlovou), Amadeus nebo Donaha! v Divadle na Vinohradech, Obchodník s deštěm v Divadle Na Prádle, Audience u královny ve Stavovském divadle, muzikály Fantom opery v GoJa Music Hall, Carmen a Aida (s Lucií Bílou) v Hudebním divadle Karlín, Kleopatra (s Monikou Absolonovou) a Mýdlový princ v Divadle Broadway, Lucrezia Borgia (s Bárou Basikovou) v Divadle Hybernia a Flashdance ve Státní opeře, Malá vánoční povídka či Mnoho povyku pro nic v Divadle v Dlouhé, Cyrano z Bergeracu a Naši furianti v Národním divadle, Šumař na střeše a My Fair Lady v Divadle Na Fidlovačce, Želary, Strýček Váňa nebo Kdo se bojí Virginie Woolfové? (s Veronikou Kubařovou) v Divadle Rokoko, Zlomatka v Divadle V Řeznické, Hamlet ve Švandově divadle, Drama v kostce ve Studiu Ypsilon nebo Jana Eyrová a Sen čarovné noci v Divadle ABC.

Velmi nás potěšilo, že se KMD setkal v uplynulých letech s velkým zájmem studentů, a rády bychom vyzvaly současné i budoucí studenty gymnázia, aby se stali členy KMD i v příštím školním roce. Předplatné 1.260 zahrnuje cenu divadelních vstupenek 640 Kč a autobusovou smluvní dopravu 620 Kč.

Pro rezervaci místa na školní rok 2018/2019 vybíráme zálohu 400 Kč. Podepsanou přihlášku, podepsané "Povinnosti účastníků" a zálohu přineste do kabinetu 215, a to kdykoli o velkou přestávku. Neváhejte, počet míst je omezen a zájem každoročně převyšuje kapacitu.

Bližší informace v kabinetu č. 213 nebo č. 215, na telefonu 313251326, popř. e-mail: h.byrtusova@gmail.com.

 Martina Voříšková, Jitka Knorová, Helena Byrtusová

 

 

KMD 2018/2019 PŘI GZWR JE JEŽ OBSAZEN! JE MOŽNÉ SE ZAPSAT POUZE DO SEZNAMU NÁHRADNÍKŮ.   Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí