PhDr. Jiřina Košuličová, 07. 10. 2018

Fotografování tříd a pedagogického sboru


Fotografování tříd a pedagogického sboru proběhne  ve středu 10. 10. 2018 podle následujícího rozvrhu:

9:00 – 9:10 hodin      -           C4B     -           Voříšková                              

9:10 – 9:15 hodin      -           C4A     -           Lásková                                 

9:15 – 9:25 hodin      -           O1       -           Kindlová                               

9:25 – 9:30 hodin      -           O2       -           Brabcová

9:30 – 9:40 hodin      -           O3       -           Suková                                  

9:40 –9:50 hodin       -                       -           profesorský sbor

9:50 – 10:00 hodin    -           O4       -           Prošková                              

10:00 – 10:05 hodin  -           O5       -           Hejdová                    

10:05 – 10:15 hodin  -           O6       -           Honsová                    

10:15 – 10:20 hodin  -           O7       -           Karolová                               

10:20 – 10:30 hodin  -           O8       -           Dyršmíd                                

10:30 – 10:35 hodin  -           C1A     -           Holubová                              

10:35 – 10:45 hodin   -          C1B     -           Tichá              

10:45 – 10:50 hodin  -           C2A     -           Syrovátková             

10:50 – 10:55 hodin  -           C2B     -           Skysláková                            

10:55 – 11:05 hodin  -           C3A     -           Březina                                  

11:05 – 11:10 hodin  -           C3B     -           Parkmanová


Ceny fotografií:

společná fotografie      -              40,- Kč

skupinka                          -              25,- Kč

doklady                            -              50,- Kč

portrét                             -              75,- Kč (3 fotografie po 25,- Kč)



Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
24.
DUB
Otevřená hodina němčiny
25.
DUB
Křivoklátská sovička
26.
DUB
Poslední zvonění
26.
DUB
Předání vysvědčení studentům tříd C4A, C4B a O8
29.
DUB
Krajské kolo Fyzikální olympiády kat. B, C, D (vyšší gymnázium)
29.-30.
DUB
Ředitelské volno
30.
DUB
Krajská přehlídka SOČ (Kutná Hora)
30.
DUB
Krajské kolo Chemické olympiády
1.
KVĚ
Svátek práce
2.
KVĚ
Maturity: Didatické testy MAT, ANJ
3.
KVĚ
Maturity: Didatické testy CJL, NEJ, FRJ, SPA, RUJ
6.
KVĚ
Maturity: Didatický test MAT+
8.
KVĚ
Den osvobození od fašismu
17.
KVĚ
Celostátní kolo Astronomické olympiády
20.-23.
KVĚ
Ústní maturitní zkoušky