Administrátor, 23. 10. 2018

Krajské finále SAP - Středočeský kraj

Dne 3. 10. 2018 jsme se v časných ranních hodinách vydaly na cestu do Kolína, kam jsme postoupily jako výherkyně okresního kola atletických závodů. Na místo jsme dorazily kolem osmé hodiny a měly dost času na převlečení a protažení. Měly jsme lehké obavy z počasí, jen co jsme vystoupily z autobusu, začalo silně pršet. Ale zbytek dne svítilo slunce, avšak celý den nás provázel vítr, který dost ztížil podávání výkonů.

Po krátkém nástupu a seznámení se s naší konkurencí jsme začaly štafetou (4x200m) čas 1:53,08 /1227 bodů/, která se nám velmi podařila. Pak následovaly další disciplíny, jako skok vysoký, běh na 60m, běh na 200m, vrh koulí, vytrvalostní běh na 800m a skok daleký, který s výkonem 5,17m /605 bodů/ vyhrála Kateřina Mastná a získala cenné body pro náš tým. Kateřina Khunová zaběhla 200 m v čase 27,59 /664 bodů/. Sportovní den byl zakončen vyhlášením vítězů. Obsadily jsme krásné deváté místo a spokojeně se vrátily domů.