Mgr. Ervín Dux, 13. 11. 2018

Dvě vítězství v okresním kole stolního tenisu ZŠ

V úterý 23. října byla sokolovna v Rakovníku dějištěm okresního kola ve stolním tenise družstev v kategorii základních škol. Účast byla i letos hojná a konkurence pro naše týmy vysoká.

V kategorii starších děvčat družstvo našich stolních tenistek nenašlo přemožitele a děvčata V. Lédlová, V. Přibíková a K.Bašová prošla celým turnajem hladce až k vítězství. Holky si v soubojích nad zelenými stoly vedly po celou dobu turnaje velmi dobře a zaslouženě vybojovaly 1. místo.

Dalšímu, komu se podařilo zabodovat, byl tým mladších chlapců v sestavě J. Chalupa, D. Vlček, Z. Kos. Ti přesnou hrou a vyrovnanými výkony dosáhli ve své kategorii též zaslouženého vítězství.

Mladším děvčatům a starším chlapcům tentokrát štěstí příliš nepřálo. I přes velkou bojovnost a snahu oba týmy skončily na pěkném 4. místě.

Vítězům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA DRUŽSTEV ZŠ VE STOLNÍM TENISE
RAKOVNÍK 23. října 2018

IV. kategorie – chlapci

IV. chlapci A

N. Strašecí

GZWR

Čistá

2. ZŠ

body

sety

pořadí

N. Strašecí

 

4:1

4:1

4:2

3b.

12:3

1.

GZWR

1:4

 

4:0

4:1

2b.

9:5

2.

Čistá

1:4

0:4

 

2:4

0b.

3:12

4.

2. ZŠ

2:4

1:4

4:2

 

1b.

7:10

3.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

IV. chlapci B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

ZŠ Řevničov

body

 sety

pořadí

1. ZŠ

 

4:0

4:2

4:1

3b.

12:3

1.

Křivoklát

0:4

 

0:4

1:4

0b.

1:12

4.

3. ZŠ

2:4

4:0

 

1:4

1b.

7:8

3.

Řevničov

1:4

4:1

4:1

 

2b.

9:6

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 Nové Strašecí – Řevničov 4:1
Semifinále: B1-A2 1. ZŠ Rakovník – GZWR 4:1
O 3. místo: GZWR – Řevničov 2:4
Finále: Nové Strašecí – 1. ZŠ Rak.  2:4

                               


Pořadí:
1. 1. ZŠ Rakovník
2. Nové Strašecí
3. ZŠ Řevničov
4. GZWR
5.-6. 2. ZŠ Rakovník, 3. ZŠ Rakovník
7.-8. ZŠ Čistá, ZŠ Křivoklát


 


 III. kategorie – chlapci

III. chlapci A

N. Strašecí

GWZR

Čistá

2. ZŠ

body

 sety

pořadí

N. Strašecí

 

4:2

4:1

4:1

3b.

12:4

1.

GZWR

2:4

 

4:0

4:1

2b.

10:5

2.

Čistá

1:4

0:4

 

2:4

0b.

3:12

4.

2. ZŠ

1:4

1:4

4:2

 

1b.

6:10

3.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

 

III. chlapci B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

 body

 sety

 pořadí

1. ZŠ

 

1:4

0:4

0b.

1:8

3.

Křivoklát

4:1

 

0:4

1b.

4:5

2.

3. ZŠ

4:0

4:0

 

2b.

8:0

1.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2  Nové Strašecí – ZŠ Křivoklát 4:0
Semifinále: B1-A2    3. ZŠ Rakovník – GZWR 3:4
O 3. místo: 3. ZŠ Rakovník – ZŠ Křivoklát 4:0
Finále: GZWR – Nové Strašecí 4:3

 


Pořadí:
1. GZWR
2. ZŠ Nové Strašecí
3. 3. ZŠ Rakovník
4. ZŠ Křivoklát
5.-7. 2. ZŠ Rakovník, ZŠ Čistá, 1. ZŠ Rakovník


 

 
III. kategorie – dívky

III. dívky A

1. ZŠ

3. ZŠ

GZWR

ZŠ Čistá

2. ZŠ

 body

sety

 pořadí

1. ZŠ

 

3:0

3:1

3:1

3:1

4b.

12:3

1.

3. ZŠ

0:3

 

2:3

1:3

0:3

0b.

3:12

5.

GZWR

1:3

3:2

 

2:3

1:3

1b.

7:11

4.

ZŠ Čistá

1:3

3:1

3:2

 

3:2

3b.

10:8

2.

2. ZŠ

1:3

3:0

3:1

2:3

 

2b.

9:7

3.

Pořadí utkání: 2-5,3-4,1-2, 5-3, 3-1, 4-5, 1-4, 2-3, 4-2, 5-1

 


Pořadí:
1. 1. ZŠ Rakovník
2. ZŠ Čistá
3. 2. ZŠ Rakovník
4. GZWR
5. 3. ZŠ Rakovník


 

 
IV. kategorie – dívky

IV. dívky A

N. Strašecí

GZWR

Čistá

2. ZŠ

 body

 sety

pořadí

N. Strašecí

 

0:3

0:3

0:3

0b.

0:9

4.

GZWR

3:0

 

3:0

3:1

3b.

9:1

1.

Čistá

3:0

0:3

 

1:3

1b.

4:6

3.

2. ZŠ

3:0

1:3

3:1

 

2b.

7:4

2.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

 

IV. dívky B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

Řevničov

 body

 sety

 Pořadí

1. ZŠ

 

3:1

1:3

2:3

1b.

6:7

3.

Křivoklát

1:3

 

0:3

1:3

0b.

2:9

4.

3. ZŠ

3:1

3:0

 

3:1

3b.

9:2

1.

Řevničov

3:2

3:1

1:3

 

2b.

7:6

2.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

Semifinále: A1-B2     GZWR – Řevničov 3:1
Semifinále: B1-A2  3. ZŠ Rak. – 2. ZŠ Rak. 3:2
O 3. místo: Řevničov – 2. ZŠ Rak.    1:3
Finále: GWZR – 3. ZŠ Rak.    3:2

 


Pořadí:
1. GZWR
2. 3. ZŠ Rakovník
3. 2. ZŠ Rakovník
4. ZŠ Řevničov
5.-6. ZŠ Čistá, 1. ZŠ Rakovník
7.-8. Nové Strašecí, ZŠ Křivoklát


 



Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
18.
PRO
Exkurze do Muzea hygieny (O3)
18.
PRO
Planeta Země (10:45 - 12:25)
19.
PRO
Exkurze Praha (O4)
19.
PRO
Vánoce s fyzikou na FEL ČVUT
21.
PRO
Sami sobě
24.
PRO
Štědrý den
25.
PRO
První svátek vánoční
26.
PRO
Druhý svátek vánoční
1.
LED
Nový rok
3.
LED
První školní den v novém roce