Mgr. Ervín Dux, 13. 11. 2018

Dvě vítězství v okresním kole stolního tenisu ZŠ

V úterý 23. října byla sokolovna v Rakovníku dějištěm okresního kola ve stolním tenise družstev v kategorii základních škol. Účast byla i letos hojná a konkurence pro naše týmy vysoká.

V kategorii starších děvčat družstvo našich stolních tenistek nenašlo přemožitele a děvčata V. Lédlová, V. Přibíková a K.Bašová prošla celým turnajem hladce až k vítězství. Holky si v soubojích nad zelenými stoly vedly po celou dobu turnaje velmi dobře a zaslouženě vybojovaly 1. místo.

Dalšímu, komu se podařilo zabodovat, byl tým mladších chlapců v sestavě J. Chalupa, D. Vlček, Z. Kos. Ti přesnou hrou a vyrovnanými výkony dosáhli ve své kategorii též zaslouženého vítězství.

Mladším děvčatům a starším chlapcům tentokrát štěstí příliš nepřálo. I přes velkou bojovnost a snahu oba týmy skončily na pěkném 4. místě.

Vítězům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA DRUŽSTEV ZŠ VE STOLNÍM TENISE
RAKOVNÍK 23. října 2018

IV. kategorie – chlapci

IV. chlapci A

N. Strašecí

GZWR

Čistá

2. ZŠ

body

sety

pořadí

N. Strašecí

 

4:1

4:1

4:2

3b.

12:3

1.

GZWR

1:4

 

4:0

4:1

2b.

9:5

2.

Čistá

1:4

0:4

 

2:4

0b.

3:12

4.

2. ZŠ

2:4

1:4

4:2

 

1b.

7:10

3.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

IV. chlapci B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

ZŠ Řevničov

body

 sety

pořadí

1. ZŠ

 

4:0

4:2

4:1

3b.

12:3

1.

Křivoklát

0:4

 

0:4

1:4

0b.

1:12

4.

3. ZŠ

2:4

4:0

 

1:4

1b.

7:8

3.

Řevničov

1:4

4:1

4:1

 

2b.

9:6

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 Nové Strašecí – Řevničov 4:1
Semifinále: B1-A2 1. ZŠ Rakovník – GZWR 4:1
O 3. místo: GZWR – Řevničov 2:4
Finále: Nové Strašecí – 1. ZŠ Rak.  2:4

                               


Pořadí:
1. 1. ZŠ Rakovník
2. Nové Strašecí
3. ZŠ Řevničov
4. GZWR
5.-6. 2. ZŠ Rakovník, 3. ZŠ Rakovník
7.-8. ZŠ Čistá, ZŠ Křivoklát


 


 III. kategorie – chlapci

III. chlapci A

N. Strašecí

GWZR

Čistá

2. ZŠ

body

 sety

pořadí

N. Strašecí

 

4:2

4:1

4:1

3b.

12:4

1.

GZWR

2:4

 

4:0

4:1

2b.

10:5

2.

Čistá

1:4

0:4

 

2:4

0b.

3:12

4.

2. ZŠ

1:4

1:4

4:2

 

1b.

6:10

3.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

 

III. chlapci B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

 body

 sety

 pořadí

1. ZŠ

 

1:4

0:4

0b.

1:8

3.

Křivoklát

4:1

 

0:4

1b.

4:5

2.

3. ZŠ

4:0

4:0

 

2b.

8:0

1.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2  Nové Strašecí – ZŠ Křivoklát 4:0
Semifinále: B1-A2    3. ZŠ Rakovník – GZWR 3:4
O 3. místo: 3. ZŠ Rakovník – ZŠ Křivoklát 4:0
Finále: GZWR – Nové Strašecí 4:3

 


Pořadí:
1. GZWR
2. ZŠ Nové Strašecí
3. 3. ZŠ Rakovník
4. ZŠ Křivoklát
5.-7. 2. ZŠ Rakovník, ZŠ Čistá, 1. ZŠ Rakovník


 

 
III. kategorie – dívky

III. dívky A

1. ZŠ

3. ZŠ

GZWR

ZŠ Čistá

2. ZŠ

 body

sety

 pořadí

1. ZŠ

 

3:0

3:1

3:1

3:1

4b.

12:3

1.

3. ZŠ

0:3

 

2:3

1:3

0:3

0b.

3:12

5.

GZWR

1:3

3:2

 

2:3

1:3

1b.

7:11

4.

ZŠ Čistá

1:3

3:1

3:2

 

3:2

3b.

10:8

2.

2. ZŠ

1:3

3:0

3:1

2:3

 

2b.

9:7

3.

Pořadí utkání: 2-5,3-4,1-2, 5-3, 3-1, 4-5, 1-4, 2-3, 4-2, 5-1

 


Pořadí:
1. 1. ZŠ Rakovník
2. ZŠ Čistá
3. 2. ZŠ Rakovník
4. GZWR
5. 3. ZŠ Rakovník


 

 
IV. kategorie – dívky

IV. dívky A

N. Strašecí

GZWR

Čistá

2. ZŠ

 body

 sety

pořadí

N. Strašecí

 

0:3

0:3

0:3

0b.

0:9

4.

GZWR

3:0

 

3:0

3:1

3b.

9:1

1.

Čistá

3:0

0:3

 

1:3

1b.

4:6

3.

2. ZŠ

3:0

1:3

3:1

 

2b.

7:4

2.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

 

IV. dívky B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

Řevničov

 body

 sety

 Pořadí

1. ZŠ

 

3:1

1:3

2:3

1b.

6:7

3.

Křivoklát

1:3

 

0:3

1:3

0b.

2:9

4.

3. ZŠ

3:1

3:0

 

3:1

3b.

9:2

1.

Řevničov

3:2

3:1

1:3

 

2b.

7:6

2.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

Semifinále: A1-B2     GZWR – Řevničov 3:1
Semifinále: B1-A2  3. ZŠ Rak. – 2. ZŠ Rak. 3:2
O 3. místo: Řevničov – 2. ZŠ Rak.    1:3
Finále: GWZR – 3. ZŠ Rak.    3:2

 


Pořadí:
1. GZWR
2. 3. ZŠ Rakovník
3. 2. ZŠ Rakovník
4. ZŠ Řevničov
5.-6. ZŠ Čistá, 1. ZŠ Rakovník
7.-8. Nové Strašecí, ZŠ Křivoklát


 



Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
25.-1.
ÚNO
BŘE
Jarní prázdniny
1.
BŘE
Deadline pro podání přihlášky ke studiu
13.
BŘE
KMD JUNIOR: Lucerna - český mýtus (Divadlo v Dlouhé)
18.
BŘE
KMD: Perfect Days (Divadlo Palace)
18.
BŘE
HMCH: Forenzní analýza