Mgr. Ervín Dux, 13. 11. 2018

Dvě vítězství v okresním kole stolního tenisu ZŠ

V úterý 23. října byla sokolovna v Rakovníku dějištěm okresního kola ve stolním tenise družstev v kategorii základních škol. Účast byla i letos hojná a konkurence pro naše týmy vysoká.

V kategorii starších děvčat družstvo našich stolních tenistek nenašlo přemožitele a děvčata V. Lédlová, V. Přibíková a K.Bašová prošla celým turnajem hladce až k vítězství. Holky si v soubojích nad zelenými stoly vedly po celou dobu turnaje velmi dobře a zaslouženě vybojovaly 1. místo.

Dalšímu, komu se podařilo zabodovat, byl tým mladších chlapců v sestavě J. Chalupa, D. Vlček, Z. Kos. Ti přesnou hrou a vyrovnanými výkony dosáhli ve své kategorii též zaslouženého vítězství.

Mladším děvčatům a starším chlapcům tentokrát štěstí příliš nepřálo. I přes velkou bojovnost a snahu oba týmy skončily na pěkném 4. místě.

Vítězům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA DRUŽSTEV ZŠ VE STOLNÍM TENISE
RAKOVNÍK 23. října 2018

IV. kategorie – chlapci

IV. chlapci A

N. Strašecí

GZWR

Čistá

2. ZŠ

body

sety

pořadí

N. Strašecí

 

4:1

4:1

4:2

3b.

12:3

1.

GZWR

1:4

 

4:0

4:1

2b.

9:5

2.

Čistá

1:4

0:4

 

2:4

0b.

3:12

4.

2. ZŠ

2:4

1:4

4:2

 

1b.

7:10

3.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

IV. chlapci B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

ZŠ Řevničov

body

 sety

pořadí

1. ZŠ

 

4:0

4:2

4:1

3b.

12:3

1.

Křivoklát

0:4

 

0:4

1:4

0b.

1:12

4.

3. ZŠ

2:4

4:0

 

1:4

1b.

7:8

3.

Řevničov

1:4

4:1

4:1

 

2b.

9:6

2.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2 Nové Strašecí – Řevničov 4:1
Semifinále: B1-A2 1. ZŠ Rakovník – GZWR 4:1
O 3. místo: GZWR – Řevničov 2:4
Finále: Nové Strašecí – 1. ZŠ Rak.  2:4

                               


Pořadí:
1. 1. ZŠ Rakovník
2. Nové Strašecí
3. ZŠ Řevničov
4. GZWR
5.-6. 2. ZŠ Rakovník, 3. ZŠ Rakovník
7.-8. ZŠ Čistá, ZŠ Křivoklát


 


 III. kategorie – chlapci

III. chlapci A

N. Strašecí

GWZR

Čistá

2. ZŠ

body

 sety

pořadí

N. Strašecí

 

4:2

4:1

4:1

3b.

12:4

1.

GZWR

2:4

 

4:0

4:1

2b.

10:5

2.

Čistá

1:4

0:4

 

2:4

0b.

3:12

4.

2. ZŠ

1:4

1:4

4:2

 

1b.

6:10

3.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

 

III. chlapci B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

 body

 sety

 pořadí

1. ZŠ

 

1:4

0:4

0b.

1:8

3.

Křivoklát

4:1

 

0:4

1b.

4:5

2.

3. ZŠ

4:0

4:0

 

2b.

8:0

1.

Pořadí utkání: 2-3,3-1,1-2

Semifinále: A1-B2  Nové Strašecí – ZŠ Křivoklát 4:0
Semifinále: B1-A2    3. ZŠ Rakovník – GZWR 3:4
O 3. místo: 3. ZŠ Rakovník – ZŠ Křivoklát 4:0
Finále: GZWR – Nové Strašecí 4:3

 


Pořadí:
1. GZWR
2. ZŠ Nové Strašecí
3. 3. ZŠ Rakovník
4. ZŠ Křivoklát
5.-7. 2. ZŠ Rakovník, ZŠ Čistá, 1. ZŠ Rakovník


 

 
III. kategorie – dívky

III. dívky A

1. ZŠ

3. ZŠ

GZWR

ZŠ Čistá

2. ZŠ

 body

sety

 pořadí

1. ZŠ

 

3:0

3:1

3:1

3:1

4b.

12:3

1.

3. ZŠ

0:3

 

2:3

1:3

0:3

0b.

3:12

5.

GZWR

1:3

3:2

 

2:3

1:3

1b.

7:11

4.

ZŠ Čistá

1:3

3:1

3:2

 

3:2

3b.

10:8

2.

2. ZŠ

1:3

3:0

3:1

2:3

 

2b.

9:7

3.

Pořadí utkání: 2-5,3-4,1-2, 5-3, 3-1, 4-5, 1-4, 2-3, 4-2, 5-1

 


Pořadí:
1. 1. ZŠ Rakovník
2. ZŠ Čistá
3. 2. ZŠ Rakovník
4. GZWR
5. 3. ZŠ Rakovník


 

 
IV. kategorie – dívky

IV. dívky A

N. Strašecí

GZWR

Čistá

2. ZŠ

 body

 sety

pořadí

N. Strašecí

 

0:3

0:3

0:3

0b.

0:9

4.

GZWR

3:0

 

3:0

3:1

3b.

9:1

1.

Čistá

3:0

0:3

 

1:3

1b.

4:6

3.

2. ZŠ

3:0

1:3

3:1

 

2b.

7:4

2.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

 

IV. dívky B

1. ZŠ

Křivoklát

3. ZŠ

Řevničov

 body

 sety

 Pořadí

1. ZŠ

 

3:1

1:3

2:3

1b.

6:7

3.

Křivoklát

1:3

 

0:3

1:3

0b.

2:9

4.

3. ZŠ

3:1

3:0

 

3:1

3b.

9:2

1.

Řevničov

3:2

3:1

1:3

 

2b.

7:6

2.

Pořadí utkání: 1-4,2-3,3-1,4-2,1-2,3-4

Semifinále: A1-B2     GZWR – Řevničov 3:1
Semifinále: B1-A2  3. ZŠ Rak. – 2. ZŠ Rak. 3:2
O 3. místo: Řevničov – 2. ZŠ Rak.    1:3
Finále: GWZR – 3. ZŠ Rak.    3:2

 


Pořadí:
1. GZWR
2. 3. ZŠ Rakovník
3. 2. ZŠ Rakovník
4. ZŠ Řevničov
5.-6. ZŠ Čistá, 1. ZŠ Rakovník
7.-8. Nové Strašecí, ZŠ Křivoklát


 



Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
21.
DUB
Neděle velikonoční
22.
DUB
Pondělí velikonoční
23.
DUB
Botanická exkurze (C1AB, O5)
24.
DUB
Otevřená hodina němčiny
25.
DUB
Křivoklátská sovička
26.
DUB
Poslední zvonění
26.
DUB
Předání vysvědčení studentům tříd C4A, C4B a O8
29.
DUB
Krajské kolo Fyzikální olympiády kat. B, C, D (vyšší gymnázium)
29.-30.
DUB
Ředitelské volno
30.
DUB
Krajská přehlídka SOČ (Kutná Hora)
30.
DUB
Krajské kolo Chemické olympiády
1.
KVĚ
Svátek práce
2.
KVĚ
Maturity: Didatické testy MAT, ANJ
3.
KVĚ
Maturity: Didatické testy CJL, NEJ, FRJ, SPA, RUJ
6.
KVĚ
Maturity: Didatický test MAT+
8.
KVĚ
Den osvobození od fašismu
17.
KVĚ
Celostátní kolo Astronomické olympiády
20.
KVĚ
Ústní maturitní zkoušky