PhDr. Zdeňka Voráčková, 24. 02. 2019

Rekonstrukce ulic V Hradbách a Martinovského

V rámci regenerace památkové zóny v Rakovníku proběhlo 18. 2. 2019 předání staveniště v ulicích V Hradbách a Martinovského společnosti Stavkom Veletice, která bude pro město Rakovník realizovat rekonstrukci povrchů a úpravu prostranství před Starou poštou.

Od 25. 2. 2019 budou prováděny práce v ulici V Hradbách, která bude pro automobilový provoz zcela uzavřena, přístup do všech nemovitostí bude zachován. Dojde k přemístění kontejnerů na tříděný odpad, v této fázi k západní straně gymnázia. Práce na tomto úseku jsou plánovány v návaznosti na klimatické podmínky cca do konce března, v případě nepříznivého počasí mohou zasáhnout až do dubna.

Po dobu stavby dojde k omezené možnosti vozit děti až ke vchodu budovy Staré pošty, stejně tak nebude možné v první fázi vozit děti přímo před mateřskou školu. Při procházení staveništěm se pohybujte se zvýšenou opatrností. Celá rekonstrukce by měla být hotova do konce června.

Foto: Deník / Miroslav Elsnic
Zdroj: https://rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/rakovnicti-pokracuji-v-regeneraci-pamatkovych-zon-20190221.htmlCopyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí