Naše florbalistky, volejbalistky i atletky umí hrát skvěle basketbal!

20. 3. 2019 | Mgr. Klára Kunftová

5szaaglcdj_____britjgbs2w-a-20190312-133331a (1)

Okresní kolo v basketbale ve IV. kategorii ZŠ dívek se uskutečnilo 12. 3. 2019 v tělocvičně 1. ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů. Naše děvčata si přišla turnaj především užít a zlepšit si své basketbalové dovednosti. Základní skupinou prošla bez porážky a uhrála skore 32:4. V semifinále porazila družstvo 2. ZŠ těsně 6:4. Ve finále již nestačila na děvčata z 3. ZŠ a prohrála 5:0.  Družstvo v sestavě VERONIKA KRUMNIKLOVÁ, KAROLÍNA BAŠOVÁ, VERONIKA PŘIBÍKOVÁ, ANETA TITLBACHOVÁ, KATEŘINA DOLEŽALOVÁ, BLANKA VANĚČKOVÁ, MAGDALÉNA JIROUŠKOVÁ, MARIE OLIVOVÁ, ANDREA CHALOUPKOVÁ a KLÁRA ŠPIČKOVÁ obsadilo parádní 2. místo. Děvčata se radovala ze stříbrné příčky a dokázala, že jsou všestranné sportovkyně.

Studentkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme  !!!