Mgr. Táňa Holubová, 26. 03. 2019

Výsledky Matematického klokana 2019

Přinášíme vám přehled nejlepších řešitelů Matematického klokana, který se uskutečnil v pátek 22. 3. 2019 nejen na naší škole, ale i v mnoha dalších školách na celém kontinentu. Blahopřejeme všem uvedeným studentům k pěkným výsledkům a vyzdvihujeme výkon Jonáše Fischera (na fotografii), který v kategoii Kadet získal plný počet bodů! Všem soutěžcím samozřejmě děkujeme za účast.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE MATEMATICKÝ KLOKAN  2019
kategorie:   BENJAMÍN   kategorie:   KADET
celkový počet řešitelů:   55   celkový počet řešitelů:   58
  11 nejlepších řešitelů         10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body   Pořadí Jméno Třída Body
1.-3. Šimon Váhala O2 104   1. Jonáš Fischer O4 120
1.-3. Matěj Vostárek O2 104   2. Anna Rajská O4 104
1.-3. Pavlína Zárybnická O2 104   3. Klára Voříšková O4 100
4. Bianka Jirátková O1 97   4. Jáchym Pavlík O3 94
5.-6. Veronika Koubová O2 96   5.  Matyáš Ryjáček O4 92
5.-6. Kristýna Soukupová O1 96   6.-7. Václav Láska O3 90
7. Julie Bradáčová O2 95   6.-7. Jiří Žák O3 90
8. Adam Bretšnajder O2 94   8.  Kateřina Doležalová O4 85
9.-11. Zuzana Křížová O1 93   9. Anna Křížová O3 84
9.-11. Linh Tran Ngoc O2 93   10. Nicole Jarošová O3 83
9.-11. Jakub Učík O1 93          
                 
kategorie:   JUNIOR   kategorie:   STUDENT
celkový počet řešitelů:   33   celkový počet řešitelů:   20
  10 nejlepších řešitelů         10 nejlepších řešitelů    
Pořadí Jméno Třída Body   Pořadí Jméno Třída Body
1. Vilém Gutvald O6 103   1. Radek Jirásek C3B 57
2. Jan Doležal O5 71   2. Tomáš Fencl O8 49
3. Vojtěch Chytrý C1A 65   3. Jiří Zelenka C3A 47
4.-5. Martin Rajniš C1B 64   4. Emílie Spurná O8 44
4.-5. Daniel Valchář C2B 64   5.-6. Karolína Dobušová C4B 40
6. Michaela Čebišová C2A 61   5.-6. Václav Novotný C3A 40
7. Kateřina Valentová O5 59   7.  Matyáš Vostrý O8 39
8.  Monika Maroušková C1A 58   8. Ondřej Šperl O8 38
9.  Lukáš Hocek O6 56   9. Hong Anh Toová O7 37
10. Anežka Lásková C2A 51   10. Martin Benda O7 35
                 



Více fotografií v galerii


 



Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
26.-30.
SRP
Přípravný týden, opravné a dodatečné zkoušky
27.
SRP
Zahajovací porada v aule od 10:00 (pro pedagogy)
2.
ZÁŘ
Zahájení nového školního roku
2.
ZÁŘ
Pasování třídy C1B třídou C4B
2.-4.
ZÁŘ
Adaptační kurz O1
2.-4.
ZÁŘ
Podzimní písemné maturitní zkoušky (spádová škola)
3.
ZÁŘ
Pasování třídy C1A třídou C4A
3.
ZÁŘ
C1AB - třídnické hodiny a rozřazovací testy ANJ
4.-6.
ZÁŘ
Adaptační kurz C1AB
5.
ZÁŘ
Pasování třídy O1 třídou O8
5.-6.
ZÁŘ
O1 - třídnické hodiny
23.-25.
ZÁŘ
Sportovní kurz II. (C3AB, O7)