Administrátor, 12. 05. 2019

Znovu excelentní!

 

Čtyřiačtyřicet středních škol Středočeského kraje dosahlo v uplynulém školním roce na dotace v programu "Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích – Excelence středních škol 2018", který vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Na šestém místě figuruje naše gymnázium.


V programu bodovali a o úspěch naší školy se zasloužili:
(třídy jsou uvedeny podle letošního školního roku)

 Anna Ledahudcová (O8)
Soutěže v cizích jazycích - angličtina III. B
krajské kolo (1. místo) a ústřední kolo (5. místo)

Milan Ondič (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika
krajské kolo (1. místo)

 Roman Jaroš (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie
krajské kolo (1. místo)

  Matěj Kalous (C4A)
Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení
krajské kolo (1. místo)


Radek Jirásek (C3B)
Astronomická olympiáda - kategorie CD
krajské kolo (2. místo)

 Jiří Zelenka (C3A)
Astronomická olympiáda - kategorie CD
krajské kolo (3. místo)

David Vondráček (C4A)
Středoškolská odborná činnost - obor fyzika
krajské kolo (3. místo)

Borek Požár (absolvent)
Fyzikální olympiáda - kategorie A
krajské kolo (4. místo)

Tomáš Fencl (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času
krajské kolo (4. místo)

Jolana Ťažiarová (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství
krajské kolo (4. místo)

Dominik Bém (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor fyzika
krajské kolo (5. místo)

Karolína Prokšová (C4B)
Soutěže v cizích jazycích - angličtina III. A
krajské kolo (6. místo)

 Tomáš Zralý (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design
krajské kolo (6. místo)

Eliška Hendrychová (O5)*
Nicole Jarošová (O3)*
Jonáš Fischer (O4)*
Klára Voříšková (O4)*
Bára Polcarová (O4)*
Dita Pochmanová (O4)*
Zlatý list (soutěž družstev)
krajské kolo (1. místo)

 Jan Doležal (O5)*
Fyzikální olympiáda - kategorie E
krajské kolo (6. místo)

 Eva Vitnerová (O5)*
Soutěže v cizích jazycích - němčina G II. B
krajské kolo
(6. místo)

 Štěpán Klaban (O5)*
Soutěže v cizích jazycích - angličtina G II. B
krajské kolo
(6. místo)

(* Excelence ZŠ)


Děkujeme všem uvedeným studentům za skvělou reprezentaci našeho gymnázia a přejeme i nadále mnoho úspěchů!

Děkujeme i ostatním studentům, kteří reprezentovali v uplynulém školním roce naše gymnázium v rozličných soutěžích!  Například studentům, kteří obsadili v krajských kolech "horší" než šesté místo, což je limit pro bodové ohodnocení v programu Excelence SŠ, nebo těm, kteří bodovali v soutěžích nezařazených do programu Excelence.


Více se o programu Excelence dozvíte na stránkách: http://excelence.nidm.cz/


EXCELENCE SŠ 2018
pořadí škola body
1. Gymnázium Benešov 21,0
2. Gymnázium B. Hrabala Nymburk 17,0
3. Gymnázium Kladno 14,5
4. Gymnázium Příbram 12,0
5. Gym. Dr. J. Pekaře Ml. Boleslav 11,5
6. Gymnázium Z. Wintra Rakovník 11,0
7. Gymnázium J. Ortena Kutná Hora 10,5
8. Gymnázium a SOŠE Sedlčany 8,0
9. Gymnázium J. z Poděbrad, Poděbrady  
6,5
10. OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice  5,5
11. - 12. Gymnázium J. Barranda Beroun 5,0
11. - 12. Gymnázium V. B. Třebízského Slaný 5,0
13. Dvořákovo gym.a SOŠE Kralupy n. Vl. 4,5
14. - 16. Gymnázium Český Brod 4,0
14. - 16. Gymnázium Říčany 4,0
14. - 16. VOŠ a SZeŠ Benešov 4,0
 17. ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské,  Mladá Boleslav 4,0
18. - 19. Gymnázium J. Palacha Mělník 3,5
18. - 19. Gymnázium a SOŠPg Čáslav 3,5
20. - 21. Gymnázium J. S. Machara Brandýs n. L. 3,0
20. - 21. SPŠSt a OA Kladno 3,0
22. - 23. Gymnázium Kolín 2,5
22. - 23. Gymnázium K. Čapka Dobříš 2,5
24. - 26. SPŠ Emila Kolbena Rakovník 2,0
24. - 26. SPŠ Vlašim 2,0
24. - 26. VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 2,0
27. - 28. Sportovní gymnázium Kladno 1,5
27. - 28. Gymnázium Hostivice 1,5
29. - 38. SOŠ a SOU stavební Kolín 1,0
29. - 38. SŠ oděvního a grafického designu Lysá nad Labem 1,0
29. - 38. SŠ služeb a řemesel Stochov 1,0
29. - 38. Gymnázium J. A. Komenského Nové Strašecí 1,0
29. - 38. Gymnázium V. Hraběte, Hořovice 1,0
29. - 38. OA Kolín 1,0
29. - 38. Gymnázium Mnichovo Hradiště 1,0
29. - 38. OA Vlašim 1,0
29. - 38. SPŠ a VOŠ J.Palacha Kladno 1,0
29. - 38. Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Jesenice 1,0
39. - 44. Gymnázium Františka Palackého Neratovice 0,5
39. - 44. Gymnázium Čelákovice 0,5
39. - 44. MOA Rakovník 0,5
39. - 44. OA, VOŠ ek. A JŠ s právem SJZ Mladá Boleslav 0,5
39. - 44. Gymnázium Vlašim 0,5
39. - 44. Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191 0,5


Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
20.-23.
KVĚ
Ústní maturitní zkoušky
21.
KVĚ
Zdravotnické školení C2A
22.
KVĚ
Zdravotnické školení C2B
23.
KVĚ
Galerie DOX (O2)
23.
KVĚ
Zdravotnické školení O6
27.-31.
KVĚ
Sportovní kurz (O7, C3AB)
27.
KVĚ
Pythagoriáda - okresní kolo (14:00)
28.
KVĚ
Úřad práce (C2A)
28.
KVĚ
Skanzen v Březně u Loun (O1)
29.
KVĚ
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení
30.
KVĚ
Zábavná maturita v českém jazyce
3.-7.
ČVN
Environmentální kurz (O4)
4.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (C3A)
4.
ČVN
Úřad práce (C2B)
6.-9.
ČVN
Dánsko + Berlín
6.
ČVN
Zábavná maturita v anglickém jazyce
11.
ČVN
Úřad práce (O6)
14.-16.
ČVN
Celostátní kolo SOČ