PaedDr. Vladimír Hůla, 20. 11. 2019

Bobřík informatiky 2019

Naše škola se zúčastnila tento rok v informatické soutěži podporované Ministerstvem školství v kategorii Benjamín, Kadet a Junior. Soutěž si klade za cíl seznámit žáky s otázkami a problémy.
Žáci – soutěžící odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

Kdo ulovil Bobříka informatiky?

BENJAMÍN   
Jméno Příjmeni Body Čas
Bianka Jirátková 180 27:30
Adéla Endrštová 168 26:47
Jáchym Kanta 160 36:22
Viktor Vaníček 156 29:00
Ondřej Berti 148 35:20
Petr Liška 144 37:48
Barbora Divišová 140 26:56
Vítek Homola 140 27:04
Damián Hejda 140 35:13
Jakub Učík 132 22:20
Vít Lochovský 132 28:50
Anna-Marie Hovorková 129 30:54
Kristýna Soukupová 125 38:51
Rozálie Hejdová 124 32:33
Tadeáš Peroutka 124 35:36
Aneta Matoušková 120 33:55
KADET   
Jméno Příjmeni Body Čas
Daniel Vlček 180 21:12
Vít Hnátek 180 21:40
Jan Chalupa 172 34:28
Johana Chytrá 165 37:24
Veronika Koubová 165 38:12
Vojtěch Zika 164 20:52
Pavlína Zárybnická 160 23:58
Oliver Kodyš 160 25:40
Adam Bretšnajder 160 37:02
Matěj Vostárek 148 20:14
David Somol 148 23:58
Šimon Váhala 144 22:14
Julie Bradáčová 144 23:32
Jiří Frydrych 140 25:26
Veronika Matějková 140 35:22
Tereza Ullrichová 132 23:45
Jonáš Kovrzek 129 29:53
Magdalena Jirkovská 124 21:28
JUNIOR   
Jméno Příjmeni Body Čas
Tomáš Knor 192 38:03
Vojtěch Peterka 192 38:34
Jan Doležal 172 26:52
Martin Rajniš 172 29:48
Adam Kulhánek 160 27:12
Nikola Nosková 160 38:11
Sára Týčová 160 40:00
Jiří Bohuslav 157 38:13
Barbora Sekyrová 152 40:00
Vojtěch Chytrý 140 36:55
Oldřich Kuča 140 37:02
Nikola Kuklová 140 37:44
Emma Knorová 140 38:32
Vendula Kosová 140 39:12
Kateřina Valentová 138 35:50
Anna Paseková 137 36:18
Filip Zaspal 136 38:30
Karolína Bílková 136 39:08
Ondřej Mendel 133 38:35
David Šrédl 133 40:00
Anna Havlová 132 37:54
Lucie Hrabová 132 39:07
Jan Holeček 131 37:10
Radek Vyskočil 129 31:41
Kate Cusacková 128 35:35
Jan Benedikt 126 40:00
Vanesa Polcarová 125 35:04
Libor Kšír 125 35:47
Lucie Paslerová 124 40:00
Erik Lopour 122 33:16
Kristýna Stuchlíková 121 35:19
Anna Vrbová 121 40:00
Emma Kodyšová 121 40:00
Vojtěch Jaššo 120 38:41
Karin Opelková 120 40:00


Copyright 1833-2019 • GDPR • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
12.
PRO
Florbal SŠ
12.
PRO
KMD Junior: Kvítek Mandragory
13.
PRO
RP: Deadline pro odevzdání práce (O7, C3A, C3B)
13.
PRO
Školní kolo Astronomické olympiády (2. vyuč. hodina ve 111)
18.
PRO
Vánoční besídka v LDN
19.
PRO
Běh pro Afriku
20.
PRO
Sami sobě
6.
LED
První školní den roku 2020