Úspěchy studentů
Druhé republikové brambory pro GZWR
V týdeníku Raport vyšel na zadní straně článek o celostátním úspěchu našich starších florbalistek :)Pro zvětšení textu klikněte zde....
Didaktické testy i písemné práce mají naši maturanti šťastně za sebou!
15. května 2018 Cermat uvolnil výsledky didaktických testů z českého jazyka, matematiky i cizích jazyků, 18. května pak výsledky písemných prací z českého jazyka a...
Odznak všestrannosti olympijských vítězů
Robert Změlík a Roman Šebrle, olympijští vítězové v desetiboji, královské atletické disciplíně, se rozhodli připravit pro žáky nejen základních škol atraktivní pohybový program s názvem...
Tři zlaté, dvě bronzové a dvě bramborové z krajského kola SOČ!
V úterý 24. 4. proběhlo v prostorách Střední průmyslové školy stavební a Obchodní akademie v Kladně krajské kolo přehlídky Středoškolské odborné činnosti (SOČ). Z řad studentů třetích ročníků...
Naši studenti zabodovali v okresním kole Matematické olympiády
Dne 17. dubna 2018 se na Gymnáziu Zikmunda Wintra v Rakovníku konalo okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z6, Z7 a Z8. Pro postup do okresního kola...
Namaluj svoje město, svoji vesnici
Dne 26. 4. 2018 se konala vernisáž výstavy výtvarných prací zaslaných do soutěže Namaluj svoje město, svoji naši studenti vytvořili kresby, malby a fotografie,...
Čtvrté místo na republice!
Obrovského sportovního úspěchu dosáhl náš tým florbalistek ve složení: Sára Kleknerová, Michaela Stehlíková, Tereza Nezbedová, Michaela Kališová, Natálie Procházková, Alena Jerijová, Sára Krausová, KateřinaLaubrová a...
Jirka se stal úspěšným řešitelem krajského kola Chemické olympiády
Ve středu 18. 4. se v Praze na Karlově univerzitě konalo krajské kolo Chemické olympiády kategorie C. Tato olympiáda patří mezi nejobtížnější olympiády vůbec, soutěžící...
Naši studenti byli i v uplynulém školním roce excelentní!
Čtyřicet středních škol Středočeského kraje dosahlo v uplynulém školním roce na dotace v programu "Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích – Excelence středních škol...
Opět jsme získali nejvyšší stupeň ocenění „Škola udržitelného rozvoje“
Naše škola zaznamenala obrovský úspěch v oblasti environmentálního vzdělávání, které se v současné době skládá nejen z přírodovědného, ale i sociálního a ekonomického pilíře. Za...
Hokejbal proti drogám
19. dubna 2018 se na Městském hokejbalovém stadionu v Rakovníku uskutečnilo okresní kolo turnaje v hokejbale základních škol - Hokejbal proti drogám. Počasí nám tentokrát přálo,...
Europäischer Wettbewerb „Denk mal - worauf baut Europa?“
Němčináři ze třídy C1B GZW Rakovník se spolu s partnerskými školami Friedrich Rückert Gymnasium, Düsseldorf, BRD, Lycée Pierre de la Ramée, Saint Quentin, France zúčastnili 65....
Honza vyhrál Fyzikální olympiádu a postoupil do krajského kola
Jan Doležal ze třídy O4 potvrdil své matematické a fyzikální dovednosti a vyhrál v uplynulých dnech okresní kolo Fyzikální olympiády v kategorii E (pro devátou...
Bára: Ještě nikdy nám brambory nechutnaly tak hořko-sladce
Naše starší florbalistky zítra vstupují do finálových bojů, a tak je ten správný čas zavzpomínat na obrovský úspěch našich mladších florbalistek ;)Na cestu jsme se...
Naše basketbalistky prošly turnajem bez porážky
Okresní kolo v basketbalu v kategorii dívek SŠ se uskutečnilo 6. 4. 2018 ve sportovní hale TJ Rakovník. Turnaje se zúčastnily týmy GZWR, MOA, ISŠ...
Tři medaile (a bramborová navrch) z krajského kola astroolympiády
Přesto, že je Astronomická olympiáda mimořádně náročná, do úloh krajského kola se letos pustilo ve třech různých kategoriích hned osm našich studentů. A dosáhli bezesporu...
Archiv článků
Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
28.
KVĚ
Neviditelná výstava (C3A))
29.
KVĚ
Zdravotní školení (O6)
29.
KVĚ
Chemická konference s Přírodovědeckou fakultou
29.
KVĚ
Okresní kolo Pythagoriády
30.
KVĚ
Náhradní termín obhajob ročníkových prací (C3A, C3B, O7)
30.
KVĚ
Předávání maturitních vysvědčení
31.
KVĚ
Deadline pro druhé konzultace ročníkových prací (C2A, C2B, O6)
31.
KVĚ
Národní park České Švýcarsko (C3AB)
5.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (CŠ
5.
ČVN
Hrdličkovo muzeum (C3B)
6.-8.
ČVN
Krušné hory (C3A)
7.
ČVN
Karlštejnsko (C2B, O5)
13.
ČVN
Schůzky rodičů budoucích prvních ročníků
25.
ČVN
Závěrečná klasifikační porada (14:00)
27.
ČVN
Kostelec (C2A, C3A)