Administrátor, 04. 06. 2013

Základní kontakty

 
     

   Název školy, adresa:

Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník, příspěvková organizace
Žižkovo náměstí 186
269 01 Rakovník 

 


     
   Kontakty: telefon: +420 313 251 311
  mobil: +420 603 207 226
  fax: +420 313 251 319
  e-mail školy: GZWRA(zavináč)kr-s.cz
  datová schránka: xmrxcs2
  www stránka: www.gzw.cz
  fb stránka: www.facebook.com/gzwrakovnik  
       
       
   Ředitel školy: PhDr. Zdeňka Voráčková 313 251 310
603 207 226
vorackova@gzw.cz
       
   Zástupce ředitele:  PhDr. Jiřina Košuličová 313 251 312 kosulicova@gzw.cz
       
   Výchovné poradenství: Mgr. Karla Ichová
Konzultační hodiny:
Út: 13.20 - 14.05
Čt: 12.30 - 14.05
(nebo dle předchozí domluvy)
313 251 327 ichova@gzw.cz
       
   Pověřenec pro ochranu
   osobních údajů:
Mgr. Jan Mudra  774 229 022 jan.mudra@sms-sluzby.cz
       

 

 Abecední seznam zaměstnanců školy s kontakty:

 příjmení, jméno

titul

telefon

místnost

 e-mail

 Beulakkerová Olga

Mgr.

313 251 3

 21

031

 beulakkerova@gzw.cz

 Blažek Dalibor

Mgr.

 

 

 

 blazek@gzw.cz

 Brabcová Ivana

Mgr.

313 251 3

 23

036

 brabcova@gzw.cz

 Březina Kamil

Ing.

313 251 3

 14

215

 brezina@gzw.cz

 Byrtusová Helena 

Mgr.

313 251 3

 14

215

 h.byrtusova@gmail.com

 Delong Vojtěch

Mgr.

313 251 3

 26 213  delong@gzw.cz

 Dux Ervín

Mgr.

313 251 3

 33 001  dux@gzw.cz

 Dyršmíd Petr

PaedDr.

313 251 3

 14

215

 dyrsmid@gzw.cz

 Gayer Lukáš

 Mgr. 313 251 3  23 036  gayer@gzw.cz

 Hejdová Klára

Mgr.

313 251 3

 34

207

 hejdova.klara@gzw.cz

 Holubová Táňa

Mgr.

313 251 3

 26

213

 holubova@gzw.cz

 Honsová Gabriela

Mgr.

313 251 3

 30

104

 honsova@gzw.cz

 Hůla Vladimír

PaedDr.

313 251 3

 26

213

 hula@gzw.cz

 Ichová Karla

Mgr.

313 251 3

 27

101

 ichova@gzw.cz

 Janecká Ivana

 

313 251 3

 32

121

 janecka@gzw.cz

 Karolová Ludmila

Mgr.

313 251 3

 23

036

 karolova@gzw.cz

 Kindlová Hedvika

Mgr.

313 251 3

 31

119

 kindlova@gzw.cz

 Knorová Jitka

PaedDr.

313 251 3

 14

215

 knorova@gzw.cz

 Kodymová Anna

Mgr.

313 251 3

 23

036

 kodymova@gzw.cz

 Košuličová Jiřina

PhDr.

313 251 3

 12

209

 kosulicova@gzw.cz

 Kozlerová Kateřina

Mgr.

313 251 3

 32

120

 kozlerova@gzw.cz

 Krausová Alice

Mgr.

313 251 3

 23

036

 krausova@gzw.cz

 Lásková Lenka

Mgr.

313 251 3

 28

102

 laskova@gzw.cz

 Lechnýř Vladimír

 

313 251 3

 20

027

 lechnyr@gzw.cz

 Mánková Marie

Mgr.

313 251 3

 30

104

 mankova@gzw.cz

 Minaříková Hana

Mgr.

313 251 3

 34

207

 minarikova@gzw.cz

 Mrvík Antonín

Mgr.

313 251 3

 28

102

 mrvik@gzw.cz

 Müllerová Ludmila

 

313 251 3

 16

210

 mullerova@gzw.cz

 Parkmanová Romana

Mgr.

313 251 3

 30

104

 parkmanova@gzw.cz

 Prošková Hana

Mgr.

313 251 3  23 036

 proskova@gzw.cz

 Rédlová Renata

Mgr.

313 251 3

 34

207

 redlova@gzw.cz

 Siváková Dagmar

 

313 251 3

 16

210

 sivakova@gzw.cz

 Skysláková Zuzana

Mgr.

313 251 3

 33 001

 skyslakova@gzw.cz

 Suková Jana

Mgr.

313 251 3

 31

119

 sukova@gzw.cz

 Syrovátková Markéta

Mgr.

313 251 3

 31

119

 syrovatkova@gzw.cz

 Tichá Alena

Mgr.

313 251 3

 14

215  ticha@gzw.cz

 Voráčková Zdeňka

PhDr.

313 251 3

 10

211

 vorackova@gzw.cz

 Voříšková Martina

Mgr.

313 251 3

 26

213

 voriskova@gzw.cz

 



Copyright 1833-2019 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
17.
LED
Prezenční část krajského kola AO kat. AB
17.
LED
Okresní kolo olympiády DEJ
18.
LED
Videokonference Francie, Švédsko, SRN, GZWR (9:00 - 10:00; třída NEJ/Beu O6)
20.-25.
LED
Lyžařský kurz C2A, C2B
23.
LED
Krajské kolo FO kat. A
23.
LED
Okresní kolo olympiády ANJ O1-O4
24.
LED
KMD: Otec (Divadlo Rokoko)
28.
LED
Okresní kolo olympiády CJL SŠ
29.
LED
Okresní kolo olympiády CJL ZŠ
29.
LED
Školní kolo olympiády v NEJ kategorie I B (8:00 - 10:00)
29.
LED
Školní kolo olympiády v NEJ kategorie II B (10:00 - 12:00)
29.
LED
Školní kolo Matematické olympiády kat. B, C
30.
LED
Okresní kolo olympiády MAT Z9
30.
LED
školní kolo olympiády v ANJ kategorie SŠ
30.
LED
Školní kolo olympiády v NEJ kategorie III B (8:00 - 10:00)
1.
ÚNO
Maturitní ples C4A
1.
ÚNO
Pololetní prázdniny
5.
ÚNO
Okresní kolo olympiády v NEJ kategorie III B (8:00 - 12:00)
6.
ÚNO
Okresní kolo olympiády v NEJ kategorie II B (8:00 - 12:00)
8.
ÚNO
Maturitní ples O8
10.-15.
ÚNO
Lyžařský kurz O6, O3
11.
ÚNO
Okresní kolo olympiády ANJ SŠ
15.
ÚNO
Maturitní ples C4B