Lesní běh Malá křivoklátská: Kompletní medailová sbírka

18. 11. 2019 | Mgr. Klára Kunftová, Vít Prokůpek (O1)

jjvfdg4rkw_____dn85ayh2rk-20191102-113133-resized_1170_700_SHRINK_ONLY__85_jpg_

Jako každoročně se i letos první listopadovou sobotu konal již 47. lesní běžecký závod Malá křivoklátská, který pořádá Sokol Křivoklát. Závod je v několika věkových kategoriích s různě dlouhými tratěmi. Tradiční dvouokruhová trať dlouhá 6000 metrů se tento rok protáhla o dalších 1000 metrů kvůli opravě lávky přes Rakovnický potok. Závodu se zúčastnili i studenti našeho gymplu z O1 - Viktorie Povolná, Karolína Prokůpková, Vít Prokůpek a z O6 - Petr Tolman.

Studenti si doběhli pro medaile ze všech tří kovů… Karolína Prokůpková a Viktorie Povolná běžely 600 metrů v kategorii dívek ve věku 10 – 11 let a z 30 běžkyň získaly 1. a 8. místo. Vít Prokůpek běžel také 600 metrů s chlapci ve věku 10 – 11 let a vybojoval 2. místo z 20 závodníků. Petr Tolman získal krásné 3. místo na 3500 metrech. Přijďte si příští rok zaběhat i vy. http://www.malakrivoklatska.cz/