Okresní kolo v basketbalu

7. 12. 2019 | Mgr. Klára Kunftová

cqexgtfb9e_____flev9qx40c-img-20191113-101214

Okresní kolo v basketbalu v kategorii dívek SŠ se uskutečnilo 12. 11. 2019 ve sportovní hale TJ Rakovník. Turnaje se zúčastnily týmy GZWR, MOA, SZeŠ a GJAK Nové Strašecí. Týmy se utkaly systémem každý s každým. Děvčata si přišla turnaj především užít. Tým byl složen z našich již zkušených hráček a také studentek prvních ročníků. Holky šířily skvělou náladu, byly prostě boží. Sluníčkem celého družstva byla Bára Voláková, která si na rozloučenou vstřelila i vytoužené koše. Děvčata vybojovala bronzovou příčku.

Naši školu reprezentoval také tým chlapců, turnaj proběhl 11. 11. 2019 také ve sportovní hale. Chlapcům se sice nepodařilo vybojovat medaili, ale makali a bojovali do konce. Předvedli pěkné basketbalové kombinace. V silné konkurenci 7 týmů je čtvrté místo určitě úspěchem.

Družstvo děvčat: Žofie Zrubcová, Marie Turečková, Barbora Voláková, Karolína Brabcová, Lucie Daňková, Sára Týčová, Emma Knorová, Nikola Zikmundová, Michaela Pluhařová, Valentýna Karhánková

Družstvo chlapců: Filip Podhorský, Jiří Holý, Karel Kraus, David Srnec, Matěj Jedlička, Adam Petráček, Kryštof Sekyra, Petr Chmelík, Josef Trejbal, Jan Jelínek

Studentů děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme!!!