Naši studenti navštívili Střední průmyslovou školu Emila Kolbena 28. 10. 2014 Dne 22. 10. vyrazila skupina studentů našeho gymnázia pod vedením Nicka Cusacka na exkurzi do Střední průmyslové školy Emila Kolbena Rakovník.
Blíže ke hvězdám... 09. 06. 2014 Dne 4. června se třída O4 vydala na výlet do Prahy. Na exkurzi s námi vyrazilo i osm studentů z kvinty.
Dobrodružná výprava do světa fantazie Tima Burtona 13. 05. 2014 Fantazie nezná mezí. Proto bychom ji měli rozvíjet a podporovat.
Svět bez světel 06. 01. 2014 V úterý 10. prosince 2013 navštívila třída O5 výstavu, která nám měla otevřít oči. Jedná se o univerzální Neviditelnou výstavu v Praze.
Der Ausflug nach Dresden 15. 12. 2013 Drážďany jsou hlavním městem německého Saska. Také se jedná o město vyhlášené svými vánočními trhy, historickým centrem a nespočtem muzeí. Hlavně je to ale město, které jsme v pátek 6. prosince navštívili.
Gymnazisti na Městském úřadě v Rakovníku 05. 12. 2013 Dne 21. 11. 2013 studenti třetích ročníků (O7 a C3B) navštívili Městský úřad v Rakovníku v rámci dne otevřených dveří.
C4B v rozhlase! 25. 11. 2013 V pondělí 18. listopadu se třída C4B zúčastnila exkurze do Českého rozhlasu pod vedením p. profesorek Mgr. Jany Sukové a Mgr. Markéty Syrovátkové.
Třídy O8 a C4B v Mladé Boleslavi a Neratovicích 24. 11. 2013 Ve středu 14. listopadu tohoto roku se třídy O8 a C4B pod vedením pana inženýra Kamila Březiny a za doprovodu paní profesorky Martiny Voříškové vypravily na exkurzi do automobilového podniku značky Škoda v Mladé Boleslavi.
Exkurze tříd O6 a C4A do Škody Auto v Mladé Boleslavi 19. 11. 2013 Prohlídka samotného muzea začíná u modelu Škoda Felicia z roku 1961