Administrátor, 14. 02. 2017

Máme excelentní studenty :)

Borek Požár Úspěšná výprava SOČkařů

I po odchodu našich dvou mimořádných studentů na prestižní vysoké školy, Petra Doležala na University of Cambridge a Doubravky Požárové na Univerzitu Karlovu, se naše gymnázium udrželo v desítce nejlepších středních škol Středočeského kraje v programu "Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích – Excelence středních škol", který vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

O tento úspěch naší školy se zasloužili:

Borek Požár (O7)
Fyzikální olympiáda - kategorie C - krajské kolo (2. místo)
Matematická olympiáda - kategorie A a B - krajské kolo (dvakrát 6. místo)

Matěj Michalička (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení - krajské (1. místo) a celostátní kolo (4. místo)

Anna Ledahudcová (O6)
Soutěže v cizích jazycích - angličtina SŠ III. B - krajské kolo (1. místo)

Jan Voříšek (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor informatika - krajské kolo (2. místo)

Eva Hůlová (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a probl. volného času - krajské kolo (3. místo)

Kristýna Jelínková (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor historie - krajské kolo (5. místo)

Veronika Holečková (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby - krajské kolo (5. místo)

Jan Kratochvíl (O5) *
Soutěže v cizích jazycích - němčina G II. B - krajské kolo (1. místo)

Markéta Macáková (O5) *
Soutěže v cizích jazycích - angličtina G II. B - krajské kolo (5. místo)

(* Excelence ZŠ)


Děkujeme všem uvedeným studentům za skvělou reprezentaci našeho gymnázia a přejeme i nadále mnoho úspěchů!

Děkujeme i ostatním studentům, kteří reprezentovali v uplynulém školním roce naše gymnázium v rozličných soutěžích! Například studentům, kteří obsadili v krajských či celostátních kolech "horší" než šesté místo, což je limit pro bodové ohodnocení v programu Excelence SŠ, nebo těm, kteří bodovali v soutěžích nezařazených do programu Excelence.


Uvádíme pořadí dvaceti pěti nejúspěšnějších škol Středočeského kraje. Více se o programu Excelence SŠ dozvíte na stránkách: http://excelence.nidm.cz/

Excelence SŠ 2016
1. Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201
2. Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601
3. - 5. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380
3. - 5. Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853
3. - 5. Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102
6. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001
7. Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682
8. Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480
9. Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919
10. Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480
11. Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626
12. Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380
13. - 14. Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840
13. - 14. VOŠ a Střední zemědělská škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601
15. - 16. Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601
15. - 16. Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101
17. SPŠ stavební a OA Cyrila Boudy 2954 Kladno PSČ: 27201
18. - 19. Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050
18. - 19. Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756
20. - 21. Střední průmyslová škola Emila Kolbena Gen. Kholla 2501/II Rakovník PSČ: 26901
20. - 21. Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201
22. - 25. Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031
22. - 25. Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227
22. - 25. SPŠ a VOŠ Jana Palacha 1840 Kladno PSČ: 27201
22. - 25. VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28614


Copyright 1833-2017 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
29.-1.
KVĚ
ČVN
Sportovní kurz (O7, C3AB)
29.
KVĚ
Úřad práce 07:50 - 11:30 (C2B)
30.
KVĚ
Úřad práce 07:50 - 11:30 (O6)
31.
KVĚ
Deadline pro 2. konzultaci ročníkových prací (C2AB, O6)
1.
ČVN
Úřad práce 07:50 - 11:30 (C2A)
1.
ČVN
Návštěva MŠ: Hrátky se zvířátky (1.- 4. vyuč. hodina, třída O4)
5.-9.
ČVN
Ekokurz Sedmihorky (O4)
14.
ČVN
Schůzky pro rodiče budoucích prvních ročníků a primy (od 16:00h)