Administrátor, 26. 04. 2018

Naši studenti byli i v uplynulém školním roce excelentní!

Anna Ledahudcová Nikola Horníková

Čtyřicet středních škol Středočeského kraje dosahlo v uplynulém školním roce na dotace v programu "Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích – Excelence středních škol SŠ", který vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Na třináctém místě figuruje naše gymnázium.


V programu bodovali a o úspěch naší školy se zasloužili:
(třídy jsou uvedeny podle letošního školního roku)

 Anna Ledahudcová (O7)
Soutěže v cizích jazycích - angličtina III. B
krajské kolo (1. místo) a ústřední kolo (3. místo)

Nikola Horníková (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času
krajské kolo (1. místo) a ústřední kolo (3. místo)

Borek Požár (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor fyzika
krajské kolo (4. místo)

Eliška Volfová (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor biologie
krajské kolo (4. místo)

Kristýna Kůsová (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby
krajské kolo (6. místo)

Vojtěch Jaroš (O5)*
Soutěže v cizích jazycích - němčina II. B
krajské kolo (5. místo)
(* Excelence ZŠ)


Děkujeme všem uvedeným studentům za skvělou reprezentaci našeho gymnázia a přejeme i nadále mnoho úspěchů!

Děkujeme i ostatním studentům, kteří reprezentovali v uplynulém školním roce naše gymnázium v rozličných soutěžích!  Například studentům, kteří obsadili v krajských kolech "horší" než šesté místo, což je limit pro bodové ohodnocení v programu Excelence SŠ, nebo těm, kteří bodovali v soutěžích nezařazených do programu Excelence.


  EXCELENCE 2017
1. Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201
2. Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601
3. Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102
4. Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853
5. Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840
6. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380
7. - 9. Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682
7. - 9. Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101
7. - 9. Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480
10. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001
11. Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227
12. Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601
13. Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919
14. - 16. Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031
14. - 16. Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380
14. - 16. Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756
17. - 18. Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480
17. - 18. Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626
19. - 21. Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050
19. - 21. Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801
19. - 21. Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601
22. Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401
23. - 25. SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040
23. - 25. Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201
23. - 25. VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28614
26. - 28. Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801
26. - 28. Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín IV. PSČ: 28002
26. - 28. Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo nám. 1200 Slaný PSČ: 27401
29. Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801
30. - 37. Střední odborné učiliště  Hluboš 178 PSČ: 26222
30. - 37. Střední škola služeb a řemesel J. Šípka 187 Stochov PSČ: 27303
30. - 37. Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088
30. - 37. Integrovaná střední škola Na Jirkově 2309 Rakovník PSČ: 26901
30. - 37. Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501
30. - 37. VOŠ a SOŠ Rožmitálská 340 Březnice PSČ: 26272
30. - 37. SPŠ stavební a OA Cyrila Boudy 2954 Kladno PSČ: 27201
30. - 37. SPŠ a VOŠ Jana Palacha 1840 Kladno PSČ: 27201
38. - 40. Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26920
38. - 40. OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun - Město PSČ: 26637
38. - 40. SPŠ a VOŠ Hrabákova 271 Příbram II PSČ: 26180

Více se o programu Excelence dozvíte na stránkách: http://excelence.nidm.cz/






Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí