Administrátor, 26. 04. 2018

Naši studenti byli i v uplynulém školním roce excelentní!

Anna Ledahudcová Nikola Horníková

Čtyřicet středních škol Středočeského kraje dosahlo v uplynulém školním roce na dotace v programu "Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích – Excelence středních škol SŠ", který vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Na třináctém místě figuruje naše gymnázium.


V programu bodovali a o úspěch naší školy se zasloužili:
(třídy jsou uvedeny podle letošního školního roku)

 Anna Ledahudcová (O7)
Soutěže v cizích jazycích - angličtina III. B
krajské kolo (1. místo) a ústřední kolo (3. místo)

Nikola Horníková (C4B)
Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času
krajské kolo (1. místo) a ústřední kolo (3. místo)

Borek Požár (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor fyzika
krajské kolo (4. místo)

Eliška Volfová (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor biologie
krajské kolo (4. místo)

Kristýna Kůsová (O8)
Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby
krajské kolo (6. místo)

Vojtěch Jaroš (O5)*
Soutěže v cizích jazycích - němčina II. B
krajské kolo (5. místo)
(* Excelence ZŠ)


Děkujeme všem uvedeným studentům za skvělou reprezentaci našeho gymnázia a přejeme i nadále mnoho úspěchů!

Děkujeme i ostatním studentům, kteří reprezentovali v uplynulém školním roce naše gymnázium v rozličných soutěžích!  Například studentům, kteří obsadili v krajských kolech "horší" než šesté místo, což je limit pro bodové ohodnocení v programu Excelence SŠ, nebo těm, kteří bodovali v soutěžích nezařazených do programu Excelence.


  EXCELENCE 2017
1. Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201
2. Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601
3. Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102
4. Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853
5. Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840
6. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380
7. - 9. Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682
7. - 9. Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101
7. - 9. Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480
10. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001
11. Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227
12. Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601
13. Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919
14. - 16. Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031
14. - 16. Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380
14. - 16. Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756
17. - 18. Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480
17. - 18. Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626
19. - 21. Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050
19. - 21. Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801
19. - 21. Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601
22. Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401
23. - 25. SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040
23. - 25. Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201
23. - 25. VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28614
26. - 28. Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801
26. - 28. Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín IV. PSČ: 28002
26. - 28. Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo nám. 1200 Slaný PSČ: 27401
29. Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801
30. - 37. Střední odborné učiliště  Hluboš 178 PSČ: 26222
30. - 37. Střední škola služeb a řemesel J. Šípka 187 Stochov PSČ: 27303
30. - 37. Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088
30. - 37. Integrovaná střední škola Na Jirkově 2309 Rakovník PSČ: 26901
30. - 37. Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501
30. - 37. VOŠ a SOŠ Rožmitálská 340 Březnice PSČ: 26272
30. - 37. SPŠ stavební a OA Cyrila Boudy 2954 Kladno PSČ: 27201
30. - 37. SPŠ a VOŠ Jana Palacha 1840 Kladno PSČ: 27201
38. - 40. Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26920
38. - 40. OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun - Město PSČ: 26637
38. - 40. SPŠ a VOŠ Hrabákova 271 Příbram II PSČ: 26180

Více se o programu Excelence dozvíte na stránkách: http://excelence.nidm.cz/






Copyright 1833-2018 • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
21.
LIS
Olympiáda z ČJL pro nižší stupeň
22.
LIS
Planetárium Plzeň (O1)
22.
LIS
Olympiáda z dějepisu
22.
LIS
Florbal - starší dívky
23.
LIS
pIšQworky
28.
LIS
Den otevřených dveří GZWR
30.
LIS
Drážďany (jednodenní předvánoční zájezd)
30.
LIS
Deadline pro 4. konzultaci ročníkové práce (O7, C3AB)
30.
LIS
Deadline soutěže Novoročenka školy
3.
PRO
Deadline pro podání přihlášky k maturitě
4.
PRO
KMD: Cizinec (Divadlo Na Fidlovačce)
5.
PRO
Mikuláš na GZW
14.
PRO
Deadline pro odevzdání ročníkové práce (O7, C3AB)