Mgr. Romana Parkmanová, 04. 06. 2019

Sedmihorky – den druhý

Ahoj všichni! Opět se hlásíme z ekologického kurzu v Českém ráji. Včerejší večerní program byl super. Po večeři nás naši strážní andělé rozdělili do skupin a každá skupina měla za úkol vymyslet aktivity pro ostatní. Takže jsme zrealizovali tichou poštu, ze které samozřejmě vzešla úplně jiná slova, než byla na začátku vyřčena, poté jsme hráli hru zamotaných rukou a nakonec Městečko Palermo. Policajtů bylo hodně a vrahů ještě víc.

Ráno jsme se probudili do příjemného počasí, které nás provázelo celý den. Po snídani jsme se vypravili na NS Hruboskalsko, kde nám zahrála Kapela v čele s Kapelníkem, lehli jsme si do Adamova lože, podívali se na Lvíčka, dobyli hrad Valdštejn a absolvovali adrenalinovou cestu Čertovou rukou. Všichni jsme se naštěstí ve zdraví vrátili do kempu.

Odpoledne jsme pod bedlivým dozorem vydřeli kopec do arboreta Bukovina. Zde nás čekal další program v podobě orientačního běhu s pracovními listy. Nakonec jsme si zahráli listové pexeso a seznámili se s keltskými stromovými horoskopy. Po návratu jsme dováděli v rybníku, kde jsme zjišťovali stabilitu voru. Večer nás čekají prezentace na přírodní a kulturní památky, známé osobnosti a filmy, které se zde natáčely. Tak ahoj zase zítra….Copyright 1833-2019 • GDPR • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
19.
LIS
Veletrh vzdělávání
20.
LIS
Národní srovnávací zkoušky
21.
LIS
Dějepisná soutěž gymnázií v Chebu
26.
LIS
KMD: Misery (Studio Dva)
26.
LIS
ČNB a Národní muzeum (C3B)
26.
LIS
Olympiáda z dějepisu
27.
LIS
Den otevřených dveří GZWR (15:00 - 17:00)
29.
LIS
RP: Deadline pro čtvrtou konzultaci (O7, C3A, C3B)
29.
LIS
Exkurze do Drážďan (O5)
3.
PRO
Deadline pro podání přihlášky k MZ
6.
PRO
Charitativní pečení třídy O1
9.
PRO
Fyzika všemi smysly
13.
PRO
RP: Deadline pro odevzdání práce (O7, C3A, C3B)