Administrátor, 22. 02. 2020

Draci a dračice na scéně!

Už od října 2016 jsme čekali na jeden jediný den, 7. února 2020. Po měsících přemýšlení nad tématem jsme se shodli na tématu Asie – Ve znamení draka. Jelikož jsme si vše od dekorací po občerstvení zařizovali sami, v kulturním centru jsme se v pátek 7. 2. sešli už ráno. Rozbalování lampionů, věšení girland a fotek po celém kulturním centru bylo náročné, ale společnými silami jsme vše na večer připraveli za pár chvil. Týmovou prací jsme posílili kolektiv a ples pro nás byl tím úžasnější! Místo klasické balonkové brány v přízemí, která se nám nehodila do tématu, jsme nechali Davida Jedličku vytvořit Torii, která se stala jednou z nejkrásnějších ozdob večera.

Čas otevření dveří pro veřejnost se rychle blížil. Kluci v černých kimonech, holky v červených krojích a všichni s maturitními novinami v ruce obklíčili hlavní vchod. Byli jsme nervózní, ale strašně moc jsme se těšili na výrazy všech, kteří uvidí naši těžkou práci.

Večer proběhl hladce. Vystoupení s japonským mečem, světelná show i tancující třída O8 měla pozornost všech přítomných. Tímto chceme poděkovat všem, kteří se na realizaci plesu podíleli a vyšli nám vstříc. Dále bychom chtěli poděkovat naší třídní učitelce Mgr. Ludmile Karolové za trpělivost a pomoc, kterou nám osm let nepřetržitě poskytovala. Také děkujeme naší spolužačce Natálce Hejlové za tvorbu maturitních novin, které se vyprodaly už za pár minut. A na závěr díky vám všem, kteří přišli na náš ples a podpořili nás na dračí zábavě!

Vaše O8


Foto: Václav Čermák - www.koncimeskolu.cz


 Copyright 1833-2020 • GDPR • Design: GZWR • Tým GZWR

Kalendář akcí
1.
DUB
Úřad práce (C4A, C4B)
3.
DUB
Úniková hra (O1)
7.
DUB
Okresní kolo MO (Z6, Z7, Z8)
8.
DUB
Maturitní písemná práce z CJL
9.
DUB
Velikonoční prázdniny
10.
DUB
Státní svátek
13.
DUB
Pondělí velikonoční
14.
DUB
Krajská přehlídka SOČ (Kutná Hora)
14.-17.
DUB
Přijímací zkoušky
15.
DUB
Preventivní přednáška "Nehodou to začíná" (C2A,C2B,C3A,C3B,O6,O7)
21.
DUB
Krajské kolo FO (kat. B, C, D)
30.
DUB
Maturitní písemná práce z cizích jazyků
1.
KVĚ
Svátek práce