Kantotéka se prozpívala jarem
Pěvecký sbor Kantotéka má za sebou prozpívané jaro. Jejím vrcholem se stal první přespolní zájezd do Hradce Králové, kde zpěváci vystoupili na společném koncertě sborů Gybon a Vokální harmonie a navázali uměleckou spolupráci se sborem tamního Gymnázia Boženy Němcové.