Třída O4 na vodě
24. 6. 2026 | Mgr. Julie Andrová
V úterý 16. června vyrazila třída O4 na vodu. Nejprve jsme se autobusem přesunuli do Skryjí. V kempu Ahoj jsme naskočili do raftů a vydali se po Berounce až do Křivoklátu. V Roztokách jsme se občerstvili a vlakem se plni nových zážitků vrátili zpět do Rakovníka.