Klub mladých diváků zahajuje další sezónu

2. 9. 2023 | Mgr. Martina Voříšková

m2fnrbvdzy_____kmd

Klub mladých diváků při GZWR vyráží do Prahy i v novém školním roce! V letošní sezóně vám nabízíme čtyři divadelní představení (v pracovních dnech) podle aktuální nabídky předních pražských divadel.

V minulých letech jsme s KMD zavítali za mimořádně příznivé ceny např. do Národního divadla, Divadla na Vinohradech, Divadla pod Palmovkou, Divadla v Celetné, Divadla Broadway, Divadla na Fidlovačce, Divadla v Dlouhé, Divadla Rokoko, Stavovského divadla, Divadla ABC, ale také do Státní opery, Studia Ypsilon či do GoJa Music Hall. A to nejsou ještě zdaleka všechny kulturní stánky, které jsme měli tu čest navštívit. Přesvědčit se o tom můžete v naší bohaté „kulturní kronice“ na stránkách školy: Klub mladých diváků GZWR

Velmi nás těší, že se KMD na našem gymnáziu setkává dlouhodobě s velkým zájmem studentů. Zveme tímto studenty vyššího gymnázia, aby se stali ve školním roce 2023–2024 členy KMD. (Pozn.: Pro studenty nižšího gymnázia organizujeme KMD Junior - informace k přihláškám budou zveřejněny v samostatném článku.)

Celková částka 1200 Kč se skládá z těchto položek:
500,- členství KMD 2023–2024 (obsahuje zvýhodněné vstupenky na 4 pražská divadelní představení)
700,- doprava (4x Rakovník – Praha a zpět; případný přeplatek bude vrácen v rámci ročního vyúčtování)

Vyplněnou a podepsanou přihlášku přineste obratem spolu s finančním obnosem 1200 Kč Mgr. Martině Voříškové do kabinetu č. 213. Formulář přihlášky si můžete vyzvednout na nástěnce KMD u auly, případně stáhnout z webových stránek školy (zde). Upozorňujeme, že počet volných míst je omezen kapacitou autobusu, rozhoduje pořadí uhrazených přihlášek.

Děkujeme SRPDŠ při GZWR za finanční podporu KMD v uplynulém školním roce ve výši 9 900 Kč <3

Těšíme se na Vás!

Mgr. Martina Voříšková
Mgr. Kateřina Čermáková