Okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z6 – Z8

22. 4. 2024 | Mgr. Táňa Holubová

go1b9w0317_____MO544

Dne 3. dubna 2024 se na naší škole konalo okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z6 až Z8. Do těchto kategorií spadají žáci šestých až osmých ročníků základní škol a studenti prvního až třetího ročníku osmiletého gymnázia. Z naší školy postoupilo do okresního kola celkem šest studentů, z toho čtyři soutěžící jsou ze třídy O1 – Martina Hadrbolcová, Daniel Burda, Eliška Benešová, Matyáš Pulchart a dva soutěžící jsou ze třídy O2 – Karolína Krabcová a Anna Stieberová.

Martině Hadrbolcové se podařilo získat v kategorii Z6 místo nejvyšší, obsadila krásné 1. – 2. místo. Hned za ní se umístil Daniel Burda, který si vybojoval 3. místo. I v kategorii Z7 dosáhla na stupeň vítězů naše studentka, Karolína Krabcová obsadila pěkné 3. – 4. místo. V těsném závěsu za Karolínou je Anna Stieberová, která získala dostatečný počet bodů, aby se stala úspěšnou řešitelkou okresního kola.

Všem soutěžícím blahopřejeme k jejich úspěchům a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.