Jiří Zuska v TOP 10 ve Španělsku

9. 11. 2014 | Mgr. Klára Kunftová

c3cahv80ho_____EOHT-final-2014-Jiri_Zuska_prev

Student našeho gymnázia Jiří Zuska /O5/ nejen, že pravidelně reprezentuje naši školu ve sportovních soutěžích, ale je to především vynikající golfista, který dosahuje výrazných úspěchů.

Od 30. 10. do 1. 11. 2014 se ve španělské Tarragoně konal další díl World Junior Golf Tour Series na hřišti Bonmont. Startovní pole mělo 120 hráčů včetně nejlepšího Evropana do 16 let Nora Kristoffera Reitana.

Jirka skončil ve velké konkurenci na konečném 7. místě, což je skvělý výsledek!

Jirkovi se dařilo nejen ve Španělsku. V této sezóně zaznamenal několik dalších významných úspěchů.

• Zvítězil v kategorii kadetů ve čtvrtém turnaji Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou Českého olympijského výboru v Poděbradech.
  • Byl členem vítězného týmu GC Beřovice na mistrovství republiky smíšených družstev v Kunětické Hoře.
  • Zúčastnil se také 3. rakouské juniorky AJGT v Zell am See, kde obsadil 2. místo do 16 let.
  • Získal 1. místo na Turnaji olympijských nadějí v Maďarsku.

Jirkovi moc gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů !!!!!!!!!!!!!!!!