FLORBAL SŠ: Postup do kraje!

10. 12. 2014 | Mgr. Klára Kunftová

uragrzikao_____competition-3183152_1280

Okresní kolo ve florbale v kategorii dívek SŠ se uskutečnilo 3. 12. ve sportovní hale. Letošní turnaj byl velmi kvalitní a na palubovce byly k vidění velmi pěkné akce. Turnaje se zúčastnily týmy GZWR, MOA, ISŠ, SZeŠ, GJAK a utkaly se systémem každý s každým. Výborný výkon podaly naše zkušené hráčky Tereza Doubková, Barbora Sojková, Markéta Hanzlová a Kateřina Zilcherová. Velkou oporou v bráně byla Veronika Třísková. Na palubovce se neztratily ani ostatní hráčky Sára Kleknerová, Šárka Kubernátová, Michaela Stehlíková a Denisa Holanová. Děvčata vstupovala do každého zápasu naplno a nic neponechala náhodě. Zaslouženě vybojovala zlato a postup do kraje !!!!

Okresní kolo v kategorii chlapců se uskutečnilo 2. 12. Naši chlapci se probojovali ze základní skupiny a skončili v konkurenci 8 týmů na 4 celkovém 4.místě. Náš tým ve složení Martin Zíka, David Kopřiva, Aleš Kraus, Karel Zikmund, Petr Hovorka, Zbyněk Vyskočil, Matyáš Duchek, Tomáš Kovacz, Petr Kýzl, Matyáš Vostrý, Ondřej Škaloud, Filip Truhlář to na palubovce umí parádně a k zisku medaile jim chybělo jen trochu sportovního štěstí.

Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!
Děvčatům držíme palce a věříme , že se jim v krajské kole  /23. 1. Kolín/ bude dařit!!!!!