Středoškolský atletický pohár: 1. místo a postup do kraje

19. 9. 2015 | Mgr. Klára Kunftová

uwtopci0dc_____fgsdgsdgdsgsd

V areálu 3. ZŠ Rakovník se ve středu 16. 9. 2015 konal CORNY - Středoškolský atletický pohár, tradiční lehkoatletická soutěž družstev určená studentům středních škol.

Naše účast v soutěži byla velice úspěšná. Studentky GZWR S. Kleknerová, H. Sechterová, N. Trešlová, S. Paterová, K. Vitnerová, S. Hejduková, K. Dyršmídová, M. Palkosková vybojovaly skvělé 1. místo a s ním spojený postup do kraje! Děvčata se chystají 23. 9. do Houšťky (Slavoj Stará Boleslav). Zde je čekají náročné závody ve velmi silné konkurenci atletek z celého Středočeského kraje. Budeme jim držet palce!

V kategorii chlapců nás reprezentovalo družstvo ve složení M. Vostrý, O. Šperl, F. Dolanský, J. Špaček, M. Duchek, P. Družecký, T. Fencl, V. Steidl, K. Kohler, J. Dykast. Družstvo obsadilo 5. místo. Chlapci prokázali velkou bojovnost a náš mladý tým nasbíral cenné zkušenosti do dalších ročníků.

Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy !!!!!!!!!!

Výsledkové listiny: dívky, hoši